Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Ne znam kako je kod drugih na većim levelima, ali kod mene su od jutros baš primetno unakazili igru. Za L7 stvar ne daje preko 150, a vreće para izbacuje svaki peti - šesti put.
 
Ne znam kako je kod drugih na većim levelima, ali kod mene su od jutros baš primetno unakazili igru. Za L7 stvar ne daje preko 150, a vreće para izbacuje svaki peti - šesti put.
Poznata kineska forica, to su radili i za BF sale...skupljao normalno i onda kako sam se priblizio vecem kuponu, a zavrsavala se igra skupljanja, poceli da smanjuju za po 70%.
 
Ovo oslobadjanje slotova, za prihvatanje poziva ocigledno nema pravila, proslo 3 dana, oslobodio mi se mislim del bot ro, bar mislim da su prosla 3 dana, ali sada nece da doda

Ne znam kako je kod drugih na većim levelima, ali kod mene su od jutros baš primetno unakazili igru. Za L7 stvar ne daje preko 150, a vreće para izbacuje svaki peti - šesti put.

Poznata kineska forica, to su radili i za BF sale...skupljao normalno i onda kako sam se priblizio vecem kuponu, a zavrsavala se igra skupljanja, poceli da smanjuju za po 70%.
Tebe bas ubili u pojam, meni je od jutros L4 55, L5 110, L6 220, L7 440.

Moguce je da se ovih dana prikljucilo mnogo vise igraca kada su culi da moze lako da se skupi fina cifra. A imajuci u vidu da je fond nagrada bese 2.000.000 verovatno i po tome balansiraju koliko stezu i otpustaju kais...

Malopre gledam 5600 za 79 dolara, plus Ali kupon od 10 na 79, plus skupi se 20 dolara na merge, izadje 49 dolara. Stvarno bruka cena. Anker dodatno spustio cene, a sad kod njih mogu i Ali kuponi, tj. relativno brzo su omogucili, cim sam se ja zeznuo i kupio bez.... Da budem iskren ova rasprodaja mi je mnogo bolja i od one za 11.11. i od one za crni petak, stvarno ima dobrih cena i jos sa ovim kuponima iz merge igre....
 
Mene zeza igrica. Ne mogu ni jednu osobu danas da zapratim a pre par dana sam mogao 3.
 
Ne znam kako je kod drugih na većim levelima, ali kod mene su od jutros baš primetno unakazili igru. Za L7 stvar ne daje preko 150, a vreće para izbacuje svaki peti - šesti put.
Isto tako, a meni npr traži tortice, vreće para imam haos mnogo
 
Koliko ste skupili para tj onog kredita? Ja sam malo prešao 12$ mada igram ko manijak non stop, jutros sam odigro merge i nastavio spavat. Dvokratno spavam zbog merge. Da, kad god pomisliš da si manijak i da pretjeruješ saa Merge ili bilo ščim u životu, sjeti se postoji sigurno još veći manijak od tebe.

Ja ulazim na random invajte što ste postavljali pa eo i od mene jedna pozivnica ako ko oće

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-21-16-40-15-282_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-03-21-16-40-15-282_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    134.4 KB · Pregleda: 27
Da li neko jos ima ovaj problem?
Igrao sam na dva uredjaja sa razlicitim podacima i na jednom mi je ovako od jutros
Daje samo po 1 energy
 

Prilozi

  • 20240321_164111.jpg
    20240321_164111.jpg
    115.9 KB · Pregleda: 30
Poz, evo i od mene linka.
Uspeo dam da skupim 10$, iskoristio, evo sad sam na skoro 8$ ponovo, otežana je igra znatno ali valjda ću uspeti da doguram nekako.
Posle ovoga brišem aliexpress zauvek, bukvalno imam prosek oko 4 sata provedenih na aliju dnevno🫥

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Evo invite i od mene, imam 5 slobodnih slotova a ja tek za 12h mogu ponovo da zapratim nekoga.

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Nazad
Vrh Dno