Šta je novo?

alien vs predator 2

vizionar

Čuven
Učlanjen(a)
22.05.2002
Poruke
442
Poena
619
instaliro sam Alien vs Predator 2 na AthlonXP 1600 sa GF2 MX400 grafickom i Win2000.

Medjutim, nesto ne stima. Igrica radi normalno al; se skoro nista ne vidi. Teksture i boje nestaju, pomeraju se, vidi se sve i svasta na ekranu, al tesko je videti ista normalno.

U cemu je problem?
 
Upali monitor !?? :D
Ako ti je kartica klokovana smanji...probaj da nisu detonatori u pitanju tj. stavi druge...
Ako nije do toga ocigledno igra pravi probleme sa Winom2k. Uputstvo : Instalirati ME ;)
 
Igra odlicno radi na w2K!
Neces valjda ME da instaliras :(
 
vizionar je napisao(la):
instaliro sam Alien vs Predator 2 na AthlonXP 1600 sa GF2 MX400 grafickom i Win2000.

Medjutim, nesto ne stima. Igrica radi normalno al; se skoro nista ne vidi. Teksture i boje nestaju, pomeraju se, vidi se sve i svasta na ekranu, al tesko je videti ista normalno.

U cemu je problem?


Promeni drajvere, igrica je jako izbriljiva... Ovo iz ličnog iskustva...
I naravno, stavi detalje na med ili high a ne na highest....
 
Re: Re: alien vs predator 2

Koristi 21.83 drivere.
 
malo kasnim ali....

kako da natjeram Aliena da radi pod XPom?
Nece ni da pokrene setup!
 
Nije stvar do XP-a, kod mene je radio savršeno iz prve. Da nisu opet u pitanju drajveri. Kod mene GF2 MX-400, 64MB, TV-out, radi sa drajverima 28.84.
 
omnik je napisao(la):
Igra odlicno radi na w2K!
Neces valjda ME da instaliras :(

A zasto ti toliko ne podnosis ME ? Ja imam uvek dual bot sistem i ME radi savrseno...naravno to zavisi od konfiguracije do konfiguracije, ali tim pre ne znaci da ako tebi lose radi da ce lose raditi i nekom drugom...
 
radar je napisao(la):
Nije stvar do XP-a, kod mene je radio savršeno iz prve. Da nisu opet u pitanju drajveri. Kod mene GF2 MX-400, 64MB, TV-out, radi sa drajverima 28.84.
Mislis da je do Detonatora?
Probao sam sa 29.40 a i sa 21.83 whql je ista stvar.
Ajde da probam sa jos nekim pa cu da javim(grafika je ,inace,gf256)
Probacu ove 29.80 whql a valjda ce se pojaviti uskoro 30.xx!
 
Vrh Dno