Šta je novo?

Alcatel OT 995 (ICS za 200e)

Oh, i povrat poreza, a uskoro idem tamo... :D

Ako neko zeli, neka se javi na PM... ;)
 
Vrlo korektna.
 
Cena po meni isuviše dobra u odnosu na specifikaciju, očekujem uskoro neke korekcije.
 
To je ta cena, ne verujem da ce doci do korekcija ;)
 
Prijatelj hoće da uzme ovaj telefon u Mts-u, ali koristi Telenorovu sim karticu. Zna li neko da li je zaključan na Mts mrežu?
 
Nemam vremena da googlam, pa me zanima da li ima custom romova za ovaj mob? pre svega u ICS varijanti.
 
nesto se premisljam da ga uzmem,mislim da je jako dobar odnos cene-kvalitet(realno koliko para toliko muzike)...da li ga je neko cackao ili video...kakva su utisci?!;) mix net M(+ 6000 rsd) nije losa ponuda,a?
 
Poslednja izmena:
Zato sto su cobosi. Ima 512MB.
 
Moze li neki korisnik ovog telefona da napise malo vise o njemu
 
Ako stvarno ima 1gb rama onda je ovo OOOOOOODLICNA kupovina za male pare. :)
 
Ja sam na par mesta našao da ima 1gb, ali mi je teško da poverujem u to, zato što su u pitanju neki š sajtovi.
U komentarima na mobilnom svetu su ljudi pisali kako ima 512mb.
 
Ako ima 1GB, to je onda jedini Single Core sa tolikim RAMom, u sta iskreno sumnjam.
 
Naravno da nema, ipak je ovo model sa matorim hardverom a posto je jos i Alcatel jedini nacin za dobru prodaju su ok cene u paketima i ics.
 
Xperia Play, Ray i Arc S nisu sa starim hardverom?
Galaxy W nije sa starim hardverom?
Huawei G300 nije sa starim hardverom?

Za ovu cenu telefon je i vise nego odlican da ne gresimo dusu.
 
Definitivno. Jos ne verujem koliko su ga jeftino stavili. Poredjenja radi, uzmite LG L7 sa VIPa - losija arhitektura, isto RAMa, ista dijagonala, bla bla... Dosta skuplji.
 
Pa gde sam rekao da nisu, ma gde sam ih pominjao uopste? :D Samo kazem da niko nije lud da baci jos 512Mb rama na socijalni telefon :)

Koliko sam video kosta oko 55e u mts paketu od 1150 din.. to je mixnet m.. odlicna kupovina, nesto sumnjam da ce bilo ko sa vecim racunima da se odluci za ovaj model osim da uzme za dinar i proda za solidan kes u oglasima i doda za neku masincinu :)
 
Samo jos da ima i gorilla glass bilo bi extra... Ali onda verovatno i ne bi bila ta cena...
 
nokia n9 je single core i ima 1gb rama. ovaj mislim da ima 512. ovo je u rangu ovih kineza što su se do sada prodavali za dinar u telenoru i vipu...
 
Ima li neko ko koristi ovaj uredjaj da napise nesto, a ne da mi nagadjamo kakav je.Dal je kinez koji Telenor prodaje za dinar........
 
nokia n9 je single core i ima 1gb rama. ovaj mislim da ima 512. ovo je u rangu ovih kineza što su se do sada prodavali za dinar u telenoru i vipu...

Da li kada kazes "u rangu kineza za dinar" mislis na G300 koji ti koristis?? Francuz je jedno 3 puta bolji telefon...
 
G300 nije nista specijalno ali Huawei kao kompanija brise patos sa Alcatelom ;)
 
To nije tema, konkretno radi se o 995 i sta koja kompanija nudi za odredjene pare.
 
Nazad
Vrh Dno