Šta je novo?

aktivni woofer-pomoooc

boris93

Cenjen
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruke
15
Poena
154
hocu da kupim neki aktivan woofer,aa da nije 500 eura :DD meni treba woofer koji hoce da srusi sobu :DDD ako znate neki dobar woofer dajte predlog.
nasao sam JungleRex AS-31 Snaga: 96W RMS
Frekventni Odziv: 40~120Hz/18dB po ok
Impendanca: 4 Ohm
Dimenzije: 300x445x350mm
znate mozda kakav je to wufer?? vredi uzeti ?? ako neko ima taj woofer pa jos bolje neka se i on ubaci da kaze svoje misljenje..
dobio sam savet za auto wufer da stavim u sobu,pa mozete i o tome pisati :D hvala unapred :DDD
 
Vufer? Kakav ti je ostatak sistema? Koje kutije, pojačalo? Zašto aktivni vufer? Za šta ti treba, kućni bioskop?
 
pa imam pojacalo 5.1 ali ide aktivan vofer,imam 2 zvucnika yamaha ns50 f .. pa hocu da pojacam basove malo u sobi.
 
sve sto sam nasao da je 200 w ili vise je previse i para..precenjeno :(
 
5.1 pojacalo a imas dva zvucnika??? I sad hoćeš bas da dodaš?

I am guessing da bi ti da slušaš muziku a ne da gledaš filmove?

Ako staviš iole bolji vufer u tu kombinaciju, ne da nećeš čuti te yamahe nego ćeš ih spaliti prvom prilikom panjeći ih do maksimuma u pokušaju da isprate bas.

I auto zvučnik u sobu? Really?
 
vec sam ja koristio woofer ali je bio slab,i nikakav nije bio problem,ii sad samo hocu da uzmem nki bolji voofer...pa pitam jer vredi taj JungleRex AS-31 ?? drug ima auto woofer u sobi ii extra radi, pa sam i tako nesto hteo da uzmem ali je velik rizik,nije malo para to... ii dobro dodje jos neki savet od drugih.zato i pisem na forumu
 
Pa Kina je to, ako ti nije problem onda kupi... Konfekcija je to.

Koliko para toliko muzike :)

Da lo pojačalo ima crossover? Kako planiraš da te yamahe upariš?
 
Poslednja izmena:
jer ovde imas a/b izlaze,mozes da podesis da rade 2 zvucnika i vufer.znaci meni je potreban samo dobar aktivan voofer ostalo nije nikakav problem.
 
Ti ni ne znaš šta je crossover...

Povlačim se iz dalje polemike. Uzmi bilo šta, bitno je da rasturi sobu.
 
Ako ti je iole stalo da cuje nesto za 10-20 godina onda ne sme jedini kriterijum da ti bude "da rasturi sobu". U sustini mozes da povezes aktivan vufer na B izlaze i da ti sljaka bez problema. Koliki ti je budzet?
 
20000 din. ako imate neki bolji predlog recite slobodno.
 
A kolika ti je soba?
 
Pa nemam neki specifican ali vidim da je tebi u sustini svejedno tako da pogledaj bilo koji aktivni da ti se uklapa u budzet. Imas onaj portal kupujempro**** pa sekcija zvucnici/vuferi.
 
Nazad
Vrh Dno