Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Samo da pitam s obzirom da vidim dosta sajtova sa razlicitim cenama a maltene se sve svodi aktivirati na steam-u.

Osim mogucnosti da vam neko ne posalje kod od strane sajtova sa kojih se kupuju, jel ne postoji mogucnost da steam banuje neki nalog na osnovu unetog koda sa drugog sajta?

Tipa:
Igra na steam-u 30e
Na HRK 2e

Dobijem kod, unesem na steam i cepam. Jel to sve legalno (sto se steama tice) ili može da se ugrozi account.

Mozda glupo pitanje ali do sada sam uvek kupovao samo preko steam-a iskljucivo, a zbog ovog karantina videh da ljudi dele hrk, givo, greenmanplaying i sl. I to su bas bas razlike u ceni pa ne bih sad da zbog masovnih igara izazovem sumnju na steam account-u i ugrozim tamo postojece igre u vrednosti od par stotina evra.

Izvinjavam se ako nije bas tema za to, ali eto, koliko da dodam:
Payday2 na steam-u samo 5e
Killing floor (1) na greenmanplaying 0.99$
 
Samo da pitam s obzirom da vidim dosta sajtova sa razlicitim cenama a maltene se sve svodi aktivirati na steam-u.

Osim mogucnosti da vam neko ne posalje kod od strane sajtova sa kojih se kupuju, jel ne postoji mogucnost da steam banuje neki nalog na osnovu unetog koda sa drugog sajta?

Tipa:
Igra na steam-u 30e
Na HRK 2e

Dobijem kod, unesem na steam i cepam. Jel to sve legalno (sto se steama tice) ili može da se ugrozi account.

Mozda glupo pitanje ali do sada sam uvek kupovao samo preko steam-a iskljucivo, a zbog ovog karantina videh da ljudi dele hrk, givo, greenmanplaying i sl. I to su bas bas razlike u ceni pa ne bih sad da zbog masovnih igara izazovem sumnju na steam account-u i ugrozim tamo postojece igre u vrednosti od par stotina evra.

Izvinjavam se ako nije bas tema za to, ali eto, koliko da dodam:
Payday2 na steam-u samo 5e
Killing floor (1) na greenmanplaying 0.99$

Ja sam dodao preko 200 igara preko raznih akcija i sajtova na raznim popustima i snizenjima. Gamivo, Fanatica, HRK, CDKeys, G2A, Kinguin i jos nekolicina...
Nisam imao nikakve probleme, samo sam postovao region za aktivaciju, jer je glavni rizik ako uzmes kljuc za neko trziste koje ne pokriva srbiju pa se dovijas
sa VPNovima.
 
Ja sam samo par puta kupovao na Steamu, kad su baš dobri popusti. Sve ostalo kupujem na tim jeftinijim sajtovima. Imam oko 300 kupljenih igara, što na Steamu što na drugim platformama, nikad problema nije bilo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ok, hvala vam obojici.
Nekako sam mirniji sada s obzirom da sam krenuo bas da kupujem igrice ovih dana.
 
131f3da21cf9e39385e3ab83d322e559.jpg
 
Tnx dude.

Uzeo i Borderlands handsome collection za 6.31e (7.30e sa troskovima).
Ima obican Borderlands 2 na steam-u takodje na akciji za nekih 7,5e.

Momci, pomoć ako ste već kupovali, da li se mi vodimo kao Europe ili ne :D
Pitam jer vidim na checkout-u kao Evropu izgleda vodi zemlje EU, onda mu mi dođemo kao Global?
Da se ne bi zaj****, šta stavljate ?

Hvala :)
 
Ja za sada pazario tri igrice, i imao istu nedoumicu jer nema Srbije na listi pa zbog toga stavljam uvek global, nekad ispadne jeftinije jer nema poreza, a nekad i za malo skuplje kad je akcija samo na EU oblast.
 
Ok hvala, live chat agent mi reče sad može i jedno i drugo za Srbiju. Global uzimaš ako ikada planiraš selidbu "overseas" tako kaže :D
Mada preporučuje Europe jer je jeftinije.
 
E bre... Sorry za false info, iskreno, ne pratim RE serijale, osim cinematic priča na yt, ovo me je privuklo zbog co-op-a u opisu, a u zadnje vreme uglavnom takve igre uzimamo pa pikam sa burazerom...
 
Na cdkeys popust na ps+ pretplatu. USA za godinu dana je 30.99 eura

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Na HRK je 14.34e
Ja sam pre platio 15e premijum.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Mislim da se giveaway deli samo za final cut igre this war of mine ukoliko već imaš igru, ostalo je samo najava popusta za sledeće igre:

Frostpunk is 50% OFF
This War of Mine is 75% OFF and we've discounted its Season Pass for the first time!
Moonlighter is 60% OFF and it is the highest discount ever for that game!
And our brand new title, Children of Morta - is on 10% sale, too!
The rest of our games are discounted as well!
 
Ovo su igre:

Anomaly: Warzone Earth
Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign
Anomaly Korea
Anomaly 2
Anomaly Defenders
 
Danas kupio brdo igara na HRK, nije mi tražio nikakvu posebnu autorizaciju
 
Slobo, nemoj kaciti te linkove gde je potreban neki nivo da bi se dobilo besplatno, pravis sum po temi.
 
Nazad
Vrh Dno