Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Poslednja izmena:
Witcher 2 iz Ultimate red kolekcije, GOG

674FC-B1D61-B23A2-866AD
 
Mogu da potvrdim da radi. Upravo sam uzeo.
Cisto iz malih sigurnosnih razloga, prvo sam bez vpn kupio 33$ u wallet. Dakle na svom normalnom nalogu sam kupio 33$, ukljucio rusiju preko hola vpn i ponovo se ulogovao, ubacio paket u korpu i kupio preko walleta kako nista od platnih podataka ne bi islo preko vpn.
Kupovina je prosla instant i sve igre su na nalogu. Iskljucio vpn, ponovo se ulogovao i sve igre su i dalje tu. Cak ukljucujuci i igre od ranije.
Bio sam spreman da rizikujem jer sam imao samo par *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina i ne bi mi smetao prazan nalog, ali ostalo je sve.

E sad, ostaje samo da se vidi da li ce sve ostati ok do novembra.

btw, ima da se uzme i samo cyberpunk za 27$, ali reko, ajd, za 5 vise dobijem i ostale igre

kako funkcionise GOG? nisam do sada niti koristio niti kupovao igre preko istog, jel za igranje i koriscenje treba njihov launcher ili moze u ostale launchere da se doda key?
 
Технички није потребан њихов ланчер, када инсталираш игру можеш да је покренеш и ван ланчера, а није ти чак ни потребан исти да би игру инсталирао, можеш да скинеш игре које си купио директно са сајта.
 
Tako je, launcher je samo pogodnost i olaksica za instalaciju, ali se instaleri mogu skinuti sa sajta.
 
Uzeo i ja ovu ponudu, taman ce biti interesantan period zime :).
 
image.png
 
kako funkcionise GOG? nisam do sada niti koristio niti kupovao igre preko istog, jel za igranje i koriscenje treba njihov launcher ili moze u ostale launchere da se doda key?

Ne treba njihov launcher, mozes i da skines igru sa njihovog sajta. Razlika izmedju GOG-a i ostalih online "prodavnica" igara je to sto su kod GOG-a igre bez DRM-a i zapravo kupujes igru a ne licencu da bi igrao igru.
 
Jel jos nekog epic svako malo izloguje sa lanchera? Obicno kada upalim komp epic se sam pokrene i ulogovan sam, ali iz cista mira svakih par dana mora da se logujem.
 
Jel jos nekog epic svako malo izloguje sa lanchera? Obicno kada upalim komp epic se sam pokrene i ulogovan sam, ali iz cista mira svakih par dana mora da se logujem.

Isti slučaj, ne znam zašto. Svaka konekcija mu je dozvoljena kroz Firewall.
 
Možda zbog promene ip adrese? Ako ste na SN, verovatno cgNAT radi svoje
 
Ko nije uzeo fifu 21 za pc,ima akcija na cdkeys 36€


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sega slavi 60 godina kompanije pa daje remake ovih igara džabe na Steamu.

Armor Heroes – Relic Entertainment

Endless Zone – Amplitude Studios

Streets of Kamurocho – SEGA

Golden Axed – SEGA

Moj lični favorit Golden Axe...
 
Ako nekom treba popust kod od 70% za The Witcher 3 neka mi se javi.
Ima ga na Alienware areni ako imate nalog tamo. Ko nema ja imam jedan kod meni ne treba.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Ako ima gift fazon, mogu probati

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno