Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Bukvalno nijedan popust nista wow. Killing floor 2 je ok cena, ostalo njah

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
NWN EE je 3.20e (8.5e za full dlc paket pride)... :D

Btw vidim da se cene ponavljaju vec 2 sale-a,makar za igre koje me licno interesuju, tako da vredi jedino pecati one "bundle" ponude jer ispadne jeftinije ako se vec ima nesto.
 
Sve krš naslovi na popustu. Cak ni SCUM nije 50%. Jedino dobro sto vidim je assetto corsa za 7€. Project Winter 20% popust.. what? My Friend Pedro 15% popust.

Ima steam svaki dan ove popuste. Cesto uletim pa pogledam. Znao je recimo biti division za 6€, nekada R6 za 9€, cities skyline bio 2€ itd. Uzeo tako dosta igara. Ovaj ljetni popust je gori od dnevnih.
 
Poslednja izmena:
Steam sale već odavno ne nudi nikakve dobre popuste, a i dobri bundle-ovi su danas retki bilo gde, završilo se davno zlatno doba kada smo dobijali video igre za siću.

Trenutno najbolja opcija je Humble Monthly, pa posle razmeniti igre koje ti ne trebaju. Kad god u early unlock vidim igru sa moje wishlist, uzmem taj mesec, a ostatak igara ponudim za razmenu na barter.vg. U zadnjih godinu dana u zamenu za razne restlove iz bundlova ranijih godina sam izvukao blizu dvadesetak igara koje su mi bile interesantne, podmiren sam za bar još godinu dana.
 
Sha ima?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Ima par novosti u vezi Malwarebytes a.

Mnogi od nas su na moju preporuku kupili licencu preko Ebay a od nekog lika koji se zove franke-78. Imao je dosta pozitivnih i prodaja. Kasnije se ispostavilo da je taj lik prevarant, i da je pod tim mejlom i nickom kupio legalno licencu još davne 2009 godine. Kasnije je ugaso nalog na Ebay, a nekima i je vratio novac. E sada da skratim priču. Ja sam pisao Malwarebytes u, posao dokaz u vidu PayPal a i Ebay screenshot a kao dokaz o kupovini preko Ebay od 18.01.2019. Ljudi su mi rekli da se licenca ne kupuje preko Ebay a, nego preko njihovog sajta. Međutim Phil iz Malwarebytes Support a, mi je dao besplatno licencu na godinu dana jer volim njihove proizvode.

Capture.JPG

Hvala Phil e, i bravo za Malwarebytes.
 
To Vlado.
Sad bez bojazni mozes da shvrljas po raznoraznim sajtovima [emoji6][emoji23]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Meni malwarebytes i dalje radi ok, nadam se da potrajati, dobar program...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ima par novosti u vezi Malwarebytes a.

Mnogi od nas su na moju preporuku kupili licencu preko Ebay a od nekog lika koji se zove franke-78. Imao je dosta pozitivnih i prodaja. Kasnije se ispostavilo da je taj lik prevarant, i da je pod tim mejlom i nickom kupio legalno licencu još davne 2009 godine. Kasnije je ugaso nalog na Ebay, a nekima i je vratio novac. E sada da skratim priču. Ja sam pisao Malwarebytes u, posao dokaz u vidu PayPal a i Ebay screenshot a kao dokaz o kupovini preko Ebay od 18.01.2019. Ljudi su mi rekli da se licenca ne kupuje preko Ebay a, nego preko njihovog sajta. Međutim Phil iz Malwarebytes Support a, mi je dao besplatno licencu na godinu dana jer volim njihove proizvode.

Pogledajte prilog 271495

Hvala Phil e, i bravo za Malwarebytes.

Ne vidim u cemu je problem, naravno da ne mozes da kupis legalno licencu na e-bay, posebno ne ako salju kljuc. ;) Meni se slicno desilo sa Kasperskym ali sam uspeo tada da resim sa prodavcem. (btw. 2. situacija - Kaspersky mi se jednom prilikom sam apdejtovao na novi endzin, licenca nije bila prihvacena iako legalno kupljena na Amazonu a KS support me je odhebao lagano jer ne uvazavaju ako nije uzeto direktno kod njih).

Btw. moja za MWbytes jos uvek radi. Isto uzeo kod doticnog na tvoju preporuku tada :)


+edit
Slazem se sa kolegom morbiusom, prosla su ta vremena. Visak sa HB moze cak da se proda na grey marketu i kasnije (do)kupi sa wishliste.
Na steamu nisam duze imao vece kupovine (do 20e max u poslednjih par godina i to od prodaje nekih preostalih itema). Mislim da sam proslo leto ili zimus uzeo neke indie naslove za neku sicu jer su bili povoljni. Bas su bezobrazno podigli cene i za starije igre koje su isle za par evra ranije.

Btw. Mankind divided 4.49e na steamu
 
Poslednja izmena:
Jel pika neko Battletech i da li igra u vanilla verziji po ovoj ceni na Steamu vredi?
Vidim da 13,6e standarda dok Mercenary edition (season pass quasi + extra) impozantnih 53e... (ocigledno da se Paradox osilio)

+edit
Southpark 2 (fractured but whole) je 6e, 5,5e u bundle-u ako imate keca.
 
Poslednja izmena:
Jel pika neko Battletech i da li igra u vanilla verziji po ovoj ceni na Steamu vredi?
Vidim da 13,6e standarda dok Mercenary edition (season pass quasi + extra) impozantnih 53e... (ocigledno da se Paradox osilio)

Kao i većina igara koje izdaje Paradox. Više vredi osnovna igra za tih 13,6e nego sve ostalo ukupno za 60e. Paradox je našao svoju nišu u kolekcionarima sa dubokim novčanicima i blagim psihiloškim problemima.
 
Cek, imaju li neku kampanju + ekspanziju u klasicnom smislu (nivoi/story progression) za igru ili su opet izmislili neki sandbox koncept i dodavanje feature-a kroz taj season pass?
 
Poslednja izmena:
Nešto između.

Nije klasični story expansion, nego samo dodaci koji su side missions koji mogu po volji da se rade. U svakom slučaju preskupo.
 
Jel dobra ovo ponuda za The Witcher 3 Goty za 15e na ovom summer sale-u? Msm da ovo remek delo se mora imati. Presao sam jos davno na 7970 ali sad me kopka dal opet preci na 1440p i komfornije da kazem :D
 
Jel dobra ovo ponuda za The Witcher 3 Goty za 15e na ovom summer sale-u? Msm da ovo remek delo se mora imati. Presao sam jos davno na 7970 ali sad me kopka dal opet preci na 1440p i komfornije da kazem :D

A jesi duhovit, sam sebi postavljas pitanje i odgovaras... :d (btw uzmi na GoG-u, isto 15 emreta ali 100% ide CDPR-u)
 
better yet, uzmi za ps4 i na gog-u... :p
 
Koliko sam razumeo ako uzmeš na GOG - u za PS4 imaš i besplatno za PC. Da li je tako ?
 
Koliko sam razumeo ako uzmeš na GOG - u za PS4 imaš i besplatno za PC. Da li je tako ?

Lol, naravno da ne. Nego je trenutno w3 goty svuda 15e> (gog, steam, ps store)

@snake
Ti bese imas slim? Znam da i na pro ne radi bas najsrecnije, ali sljaka.
 
@Yojinbo
Obican fat 1tb.
Ma znam da ni na Pro to ne radi bas nesto a kad vec imam sad PC koji sve moze da gura dobro, gledam da na ps4 ne igram nista sem exluziva
 
Ko se razume u GTA V neka napiše gde je inajbolje i šta treba da se kupi za normlnu igru. Ja recimo igram godinama COH 2 i znam koje DLC eve treba kupiti.
 
Ko se razume u GTA V neka napiše gde je inajbolje i šta treba da se kupi za normlnu igru. Ja recimo igram godinama COH 2 i znam koje DLC eve treba kupiti.

Nisam expert, da napomenem :) Od pre 6, 7, meseci ga igram... Ali nikakve DLC-ove mi nije tražio da bih mogao da igram nešto. Sve je otvoreno, samo ti treba mani iz igrice da to kupiš u igri... Samo kupiš igru negde na netu, i to je to. Oni sami ubacuju to kroz nadogradnje. Pazario sam je na instant gaming za male pare i pikam je polako i ima svega i svačega. Smatram da nisam provalio ni 10% igre xD Ali dobra razbibriga...
 
Ako volis, samo gledaj imas stalno akcije sa vise miliona coinsa... inace nema dlc-ovi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno