Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

GabeN mi rekao da će biti na steamu akcija od 21. decembra do 4. januara.

l2d 1/2 za po 4e i cs:go za 9.5e.
 
HB je uvijek bio promocija. A sada je IGN vlasnik istog.

Ovakvog poklanjanja ne secam se da je ikada bilo. Maltene svake dve nedelje neka odlicna igra besplatno.

Sad samo kad bi malo izmenili ovaj glupavi monthly concept...
 
Nekada je HB bio dosta dosta bolji. Nije bio free ali je bilo boljih igara po 1$. Ove free igre su mislim baš kako ih je IGN uzeo. Mislim da rade na hajpu. Ko zna kakvi su buduci planovi.
 
Istina, ali valjda je ovo neka nadoknada za ono kakvi su bili :d
E sad, sta ce biti...


EDIT:

Za slucaj da neko nije video (kao ja :whip:) moze Outlast da se doda na GoG connect.
 
Nekada je HB bio dosta dosta bolji. Nije bio free ali je bilo boljih igara po 1$. Ove free igre su mislim baš kako ih je IGN uzeo. Mislim da rade na hajpu. Ko zna kakvi su buduci planovi.

Nije HB ubio takvu politiku, već preprodavci ključeva. Za 1$ tier možeš videti isključivo igre koje služe za promociju novog dela ili igre koje imaju tonu DLC-ova pa se izdavač/razvojni tim nadaju da će na taj način izvuću nešto ili igre koje služe za promociju platforme (Origin/Uplay)... Mnogi razvojni timovi su upropašteni zbog toga što su se ključevi iz 1$ tierova mesecima vrteli po G2A i slični9m sajtovima i sada jednostavno ne žele više da daju ključeve u te svrhe, pogotovo ako je bolji naslov u pitanju, jer je u pitanju minimalna zarada koja ubija bilo kakvu mogućnost zarade na duži period.

Manje ih sada košta da besplatno podele igru iz neku nadoknadu od HB-a uz ključeve koje je moguće aktivirati samo u nekom kratkom vremenskom periodu, nego da igra bude u 1$ tier-u. :)
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala slobi i sarletonu.....onaj World in Conflikt mi bio zanimljiv za imat,sad kad ga imam igraću ga nikad :p
 
Igraj, u top 3 strategija ikad moze da se svrsta, ja sam ipresao 2 puta. Mnogo naprednija igra u odnosu na godinu kad je izasla.
 
Eo i od mene LoF I3GJV-67ZFP-73AAR i ja videh da ga imam

Eo i za soundtrack posto iz nekog razloga nece da ga doda na vec postojeci GGCXL-BT8QQ-BN0AV
 
Poslednja izmena:
Kakva je Watch Dogs? Sećam se da je u SK dobila 61 i to me je baš odbilo, pa nikad nisam zaigrao.
 
Prvi je dobar, ovaj drugi je bezveze.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
I kod mene je 24... za 20 bi uzeo 10 komada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Battlefield 1 Revolution je 24 evra na Originu, ali 24$ ako odete preko meksičkog VPNa...
 
da u pravu ste, imao sam neki discount za nešto ne znam šta i izašlo mi obaveštenje da je 20 i kliknuo...
 
Nove igre za GOG connect
Batman - The Telltale Series
The Walking Dead
The Wolf Among Us
 
Prestao sam pre par godina da očekujem išta više od Steam sale-ova, izgubili su sve dobre dealove...
 
Nazad
Vrh Dno