Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^ Odličan HB Monthly bundle! Ovo je prvi HB Monthly bundle koji sam kupio, a itekako vredi (ipak WH40K-Dawn Of War 3, Quantum Break i The Long Dark vrede više, plus što će naknadno biti dodato još igara).

Ako se neko odluči na kupovinu i bude želeo link za referal, evo i mog: https://www.humblebundle.com/monthly?refc=9iocKl

P.S. Samo da upozorim: Pretplata na Humble Bundle Monthly se automatski obnavlja na mesečnom nivou ukoliko se ručno ne otkaže. Pretplatu je moguće otkazati u okviru podešavanja naloga klikom na "Cancel my plan".
 
Poslednja izmena:
Da li je jednom otkazani HB Monthly moguće opet iskoristiti, mislim opet se pretplatiti uzeti par dobrih igara za male novce pa opet otkazati?

Sent by homing pigeons
 
Moguce je, jedina razlika je sto samo kad prvi put uzimas mozes da koristis kupon za 10% popusta (koji se obicno dobija uz bilo koji tier 1 bundle), kao i da budes nekome referral.
Naravno, uvek mozes da napravis novi humble nalog sa novog mail-a, pa tu da uzmes kao first time subscription (mislim da nije vazno da li je isti paypal kao na starom nalogu).

Inace, ako je neko zainteresovan, znam nekoliko ljudi koji otkupljuju igre iz ovog monthly-a i placaju $12 za njih, tako da mozete dobiti ostatak bundle-a besplatno (kao i jos nekoliko dodatnih igara po izboru, u slucaju da iskoristite i moju ponudu).
 
Killer is Dead - Nightmare Edition - FWX33-ALDVC-E4XE7

Brütal Legend - K67TB-QH2HW-J7BD2

The Bureau: XCOM Declassified - 9AKH9-Q7FYL-FZQYA
 
Imam ja jedno pitanje, jel ovo na Humblebundle daju igre zauvek ili samo mesecna renta za doticne igre?
 
Daju ti zauvek, dobijes key koji ubacis na steam i to je to ili mozes da das drugom ako na primer dobijes igru koju vec posedujes.
 
Odlicne ponude daju pa sam pomislio kao daje EA acsses-Origin il i Gamepass za Xbox ali ovo je puno bolje. Hvala bro...
 
Odlican giveway, igra je stvarno vrhunska. Eh sta je nekad bio Massive dok ga Ubisoft nije srozao sa ovim generickim Ubi igrama.
 
Odlican giveway, igra je stvarno vrhunska. Eh sta je nekad bio Massive dok ga Ubisoft nije srozao sa ovim generickim Ubi igrama.
Ako sam dobro shvatio, dace i AC4 u periodu od 12 do 18.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
meni krivo sto nisam uhvatio watch dogs... menjao telefon, pa nisam mogao da prodjem 2 step verification, dok su mi pomogli sa tim, ponuda prosla...
 
Izvadise Dzeza Dzekrebita iz naftalina na GoG-u. Respekt do poda. Ali su vala mucki zalepili i cenu za keca i dvojku - previse za takve platformere iz 90tih.
 
Kada sam prvi put odlučio da kupim neku igru GoG-u proletos, jedna od prvih igara koju sam tražio je baš bila Jazz Jackrabbit, tako da sam se oduševio kada su je konačno dodali, ali se apsolutno slažem sa tobom, prevelika je cena, vidim po komentarima pišu da nije neka razlika u odnosu na originalnu cenu kada je igra izašla na 3.5" flopijima.
 
Jackrabbit, Heretic i NBA Jam. Ala se to igralo kada je matori doneo službeni PC za rad od kuće davne '94 :)
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Oddworld: New 'n' Tasty
Poklanjam onome ko stvarno želi da odigra po prvi put, ili ponovi gradivo, ovu fenomenalnu igru, jednu od mojih omiljenih još iz doba PSX. Ide kao Steam gift.
 
Oddworld: New 'n' Tasty
Poklanjam onome ko stvarno želi da odigra po prvi put, ili ponovi gradivo, ovu fenomenalnu igru, jednu od mojih omiljenih još iz doba PSX. Ide kao Steam gift.

Zelim javno da se zahvalim clanu na poklonu. Presao pre 2 godine narodnu verziju, sad ce da se osvajaju achievmenti :)
 
Ono djubre od Homefront besplatno na humblebundle.

Sad videh da mi je ostao neiskoriscen key od Sanctum 2 jer ga vec imam. Ko zeli neka se javi na PM.
 
I jos jedan homefront
5HTTB-PI5G8-F2WJM
 
Nazad
Vrh Dno