Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ima kod za -20%.

ja kucam -20 i nista se ne desava?

Salim se. Nadao sam se da neko moze da napise koji je tacno kod u pitanju, ali nasao sam guglanjem.

Uzeo sam kompletnu deponiu. Ispostavilo se da nemam ni drugi deo pa bi me 2 dela kostala isto koliko i ovaj komplet.
Takdje sam uzeo i jednu igricicu koja deluje zanimljivo "A Story About My Uncle".
 
Jel killer is dead i mgs moraju da se baš igraju sa brazilskog ip, ili samo treba način da se kupe? :)
 
Kao sto sam napisao Killer is Dead ne moze.
REGION LOCKED: This game can only be played in Brazil

MGR moze najnormalnije da se aktivira na Steamu ali je problem da se kupi na Nuuvem tj. izgleda nije problem za one koji su ranije kupovali na Nuuvem, ako nadjes nacin javljaj.
 
Poslednja izmena:
Killer is Dead mogu da nadjem za 500din, ako vam nešto znači


Na naslovnoj strani Steam-a se pojavila ova sličicica
not_available_lg_1.jpg

i pisalo je da nije za naš region, zbog toga sam otvorio Steam preko proxy-a da vidim o čemu se radi,
primetio sam da akcija nije ista za svaki region

TrPCpfi.png

qvdAp15.png

Cgid6Hm.png


Mislim da ni oni sami ne znaju šta im u kom regionu.

Što se slike tiče, sašao sam samo ovo
 
Ta slicica stoji umesto Dark Souls-a keca, koji je unavailable u nasem regionu..
 
Isto je kao za MGR recimo, ne mozete da ga stavite u korpu bez proxy-a.
 
Tako je. I ja sa malopre uzeo MGR na nuuvem preko proxy-ija.
 
Emix cestitam! :D Ali kako si uspeo na kraju, ja se celu noc zezah sa proxy-jima, na kraju mi se i kartica blokirala u banci, skoro ostah bez nje :D
 
Jeli kad kupim igru na Nuuvem-u kako dalje? Jel dobijam kod za Steam ili?
 
Ja bih uzeo Mirror's Edge na Origin, ali se gadim ponovnog jebavanja s njima, jer imam osećaj da opet neće raditi kupovina.
A smešno je jeftina i dobra.
 
Jeli kad kupim igru na Nuuvem-u kako dalje? Jel dobijam kod za Steam ili?
Ja sam prvi put sinoć kod njih kupovao, da, dobiješ kod koji ubaciš u Steam, tako sam kupio Batman Arkham City GOTY i Max Payne 3 Complete Edition i ubacio u Steam bez problema. Valjda je tako i za sve ostale igre.
 
Emix cestitam! :D Ali kako si uspeo na kraju, ja se celu noc zezah sa proxy-jima, na kraju mi se i kartica blokirala u banci, skoro ostah bez nje :D

Ja sam juce pokusavao 3-4 puta i nije moglo, danas probah iz prve i prodje. Hola na Brazil i platio PP-om.

Ja bih uzeo Mirror's Edge na Origin, ali se gadim ponovnog jebavanja s njima, jer imam osećaj da opet neće raditi kupovina.
A smešno je jeftina i dobra.

Bila je igra na Humble Bundle davali su i Steam i Origin kljuceve pa mozda neko ima.
 
Hocu da kupim GTA IV na Nuuvem-u i napravio sam nalog na paypal-u i sad imam problem igra kosta 2.8e a ja na kartici imam 3.43e i nece da mi kupi. Trazi da povezem karticu sa Paypalom a to sam uradio jos kad sam napravio nalog. A kad odem u paypal arhivu javlja da uplate nisu prosle tj da su odbijene (denied) ? U cemu je kvaka?
 
Jedno pitanje za Nuuvem. Odradio sam upitnik za registraciju, ali nikako da dobijem konfirmacioni email. Nisam koristio nikakav proxy. Zanima me max payne 3, koga sam mogao da ubacim u korpu. Da li je još neko imao ovaj problem i da li mora da se registracija odradi preko proksija? Hvala.
 
Hocu da kupim GTA IV na Nuuvem-u i napravio sam nalog na paypal-u i sad imam problem igra kosta 2.8e a ja na kartici imam 3.43e i nece da mi kupi. Trazi da povezem karticu sa Paypalom a to sam uradio jos kad sam napravio nalog. A kad odem u paypal arhivu javlja da uplate nisu prosle tj da su odbijene (denied) ? U cemu je kvaka?

Vrlo verovatno ti se desilo sto i meni, a to je da ti je banka zamrzla karticu zbog "sumnjivog" ponasanja, tj logovanja na PP sa druge IP adrese (proxy). Meni su brzo odmrzli kad sam ih kontaktirao (banku), al ne znam dal da se opet upustam u igrariju, ne bi da mi blokira karticu ponovo.
 
Jedno pitanje za Nuuvem. Odradio sam upitnik za registraciju, ali nikako da dobijem konfirmacioni email. Nisam koristio nikakav proxy. Zanima me max payne 3, koga sam mogao da ubacim u korpu. Da li je još neko imao ovaj problem i da li mora da se registracija odradi preko proksija? Hvala.
Ja sam sinoć bez problema napravio nalog i dobio konfimacioni mail. Pogledaj da nije završio u spamu.
 
Ma dobio sam konfirmacioni mail i potvrdio registraciju. A nema zasto da mi zamrznu karticu jer sam nalog napravio pre dva sata na ovom kompu sa koga sad pisem i sa kog sam pokusao kupovinu :) Na drugom forumu mi kazu da nemam dovoljno para tj. da paypal sam rezervise 1.5e pre transakcije jel to istina?
 
Nazad
Vrh Dno