Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Aktivira se i u Evropi bez problema.
 
Na amazonu za GTAIV piše: Requires Steam Client to activate. Steam key only valid in North America.

Jel to piše čisto jer samo ameri mogu da kupe, pošto imam setupovan amazon na USA adresu ili da ključ neće moći da se aktivira u Evropi?

Aktivacija i kupovina mora sa VPN podesen na NA... Ne znam kako sa kreditnom, da li i nju proveravaju....
 
Kakav crni VPN, jedino što je potrebno je US adresa na amazonu.
To što kaže da je steam key valid only in NA je glupost, provereno.
 
Darksiders II: Van Der Schmash Hammer DLC
52NWX-7EMAI-CD7GH
 
Ima li neko mozda voucher za gamersgate i da mu nije potreban, bio bih zahvalan ako moze da baci na pm.
 
Treba li se obazirati na ovo: Are you logging into Steam using a new browser or Steam app? Here’s the Steam Guard code you’ll need to complete the process:
973RN

If you haven’t recently tried to login to Steam… from the device located at 113.185.15.17 (VN), someone else may be trying to access your account. You can view more info about this login attempt online.

If you suspect someone else may be attempting to access your account, please either:

Change your password immediately or
Lock your account online and then request Support assistance to regain access to your account.
Thanks for helping us maintain the security of your account.
The Steam Support Team
https://support.steampowered.com
 
Treba. Neko zna tvoje korističko ime i šifru. Promeni šifru.
 
e, bre, menjao par puta. ne kapiram sad ko to toliko hakuje i zašto. ne koristim ga nikad i ni za šta. otvorio bez veze. može li šta da me zezne?
 
Možda imaš neki keylogger na računaru.
 
veoma sam pasivan oko toga pa ako ne može nešto konkretno da uradi libo me stojko?
 
@smith

Huh, mislim da samo šalju na mail... Znam da sam letos iskoristio jedan od 20% ili 25% kada sam pazario Shogun 2 sa ekspanzijom... Sada vidim da ima walking dead+dlc,super meat boy i thief 2 i 3 koji bi mi legle kao budali šamar uz voucher... Taman da se "ispucam" pred ovaj Halloween sale za vikend na steamu kako ne bih morao da posežem dublje u novčanik... :d
 
LucasArts Classics stigle na GoG
 
Konacno! Dobar bundle, plus free igra:

https://www.humblebundle.com/

Ne znam, meni je ovo dno, još slabiji bundle od prethodnog, prvi kog izgleda neću kupiti, a volim indie igre. Sve osrednji naslovi, ništa vredno pomena. Shadowrun Returns za 12 dolara je tu da diže cenu, a može se uzeti na raspodajama za manje od 5. Nema ni jedne jedine igre koju ne treba zaobići, a HIB je uvek do sada donosio nekoliko. Jedino bih možda eventualno Twisted Planet probao ako je nekome višak. :(
 
Ne znam, meni je ovo dno, još slabiji bundle od prethodnog, prvi kog izgleda neću kupiti, a volim indie igre. Sve osrednji naslovi, ništa vredno pomena. Shadowrun Returns za 12 dolara je tu da diže cenu, a može se uzeti na raspodajama za manje od 5. Nema ni jedne jedine igre koju ne treba zaobići, a HIB je uvek do sada donosio nekoliko. Jedino bih možda eventualno Twisted Planet probao ako je nekome višak. :(
Tower of Guns je superiška, igrao tri sata u cugu sinoć.
 
Vrh Dno