Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jel to najjeftinije što ima bf4 ili će možda nekad biti ista /niža cena, nemam trenutno komp koji bi mogao pokrenuti bf pa da mi ne stoji bezveze?
 
Nikad nije bio ovako nisko i za 11 evra teško da će niže...
 
Pa ako ne igraš multiplay nije ni "narodna" verzija loša ;)
 
http://www.gamersgate.com/DDB-TWS2C/total-war-shogun-2-collection-bundle

Da li je pametno ovo uzimati sada ili postoji mogucnost da ce biti i jeftinije? u principu ne zapinje mi nesto i mogu da sacekam, i ovako imam previse igara "na cekanju" i pitanje je kada cu i njih da odigram...

16$ za stotine i stotine casova zabave - ti odluci. Shogun 2 sam kupio day 1 ( kao i svaki TW do sada, ali naucio sam lekciju sa Rome 2 :D ) za 45$ i ne kajem se uopste.
 
Pa ako ne igraš multiplay nije ni "narodna" verzija loša ;)

ma znam, online ne volim da igram rts igre, ali lakse mi sad kada mogu da kupim i drzim online, nego da rezem na diskove ili cuvam na hdd-u...

@Serbian91

huh, gledam i nisam pametan, mozda naleti na steamu tokom rasprodaje pa da zazalim tek... I videh sada ladno nema Fall of the samurai- sto znaci da ipak nije ceo Shoung 2 paket... Rise of the samurai je samo DLC dok je Fall of the samurai zasebna ili se varam? Ili jednostavno su tako gledali da uzmu jos kinte?
 
Za sve zaljubljenike u C&C serijal, imate The Ultimate Collection na amazonu za 5$. LINK
 
Ajde sto nema veze sa akcijama nego nema veze ni sa igrama...
 
bilo je ljudi ovde koji su imali dodira sa amazon podrskom i svi su zadovoljni. nije lose videti kako stvari mogu da funkcionisu
 
Ma gospodska firma, nisu hoštapleri neki :d

Isto mogu da kažem i za GOG, svaka im čast.
 
Da, s'tim sto daju 25 packs a trenutno je prijavljeno 17556 total entries. I jos 2+ dana traju prijave.
Srecno :wave:
 
Danas je PC Games podelio 3000 7days2die kljuceva. Planulo za jako kratko vreme.
 
Zna li neko kako da instaliram CoD Ghosts na Steamu,ima free MP vikend? Ne mogu nigde da nadjem, nadjem igru, ali ne mogu da je instaliram, vec samo buy
 
U library ti stoji :)
 
Treba da ga imas u Library, Call of Duty Ghosts - Multiplayer.
 
meni ovo izgleda kao neki mincraft mod.

bolje igrati don't starve nego ovo
 
sta hoce ovi sa playfire jbt? kad god krenem da igram neku igru salju mi mail.kad pokusan unsubscribe dobijem 404: page could not be found. sta oni uopste hoce,ciji je to servis itd?
 
Nazad
Vrh Dno