Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Nije stvar u tome da li ce biti jos akcija, stvar je sto nemam karticu pa nmg da kupim. :S
Eh, pa upravo u tome i jeste poenta... Kad budes izvadio karticu mocices da kupis jer ce opet igra da se nadje na akciji :d
A ako ne mozes da izvadis karticu, onda mozes da se dogovoris s nekim ko ti je blizak ko ima karticu, i da mu das pare da ti kupi.
Zato kazem. Bez brige. Bice jos puno prilika 100% ;) bez sekiracije :)
 
U Rusiji sam i ne mogu da verujem koje su cene na steamu ovde... Npr ovaj tomb rider komplet je oko 15€… star wars 12,5€
Probacu posle da kupim mada kapiram da kad se ulogujem prikazace mi evropske cene?
 
Gledam za Star wars i ne mogu da verujem. Ovde 30 evra a tamo 13 evra. Kradja totalna
 
U Rusiji sam i ne mogu da verujem koje su cene na steamu ovde... Npr ovaj tomb rider komplet je oko 15€… star wars 12,5€
Probacu posle da kupim mada kapiram da kad se ulogujem prikazace mi evropske cene?

Ne, trebalo bi da vidis njihove cene. Stvarno je puno povoljnije. :)
 
Jesu li to ruske verzije ili ROW? Ako nisu ruske i ne treba ruski VPN za aktivaciju, kupi tamo karticom kao gift i posalji svom nalogu.
 
Treba biti pažljiv, dosta igara na ruskom steamu ima samo ruski jezik, a ima igara koje zahtevaju ruski ip i za igranje. Sad ne znam kakva je situacija kada se takva igra giftuje preko steam-a...
 
Koliko vidim velika većina igara pod Language ima sve normalne jezike :)
Međutim čitao sam malo i npr ruski Tomb Rider ne može da se kupi kao gift i trenutno je potreban ruski ip samo za aktivaciju a nije isključeno da kasnije bude neophodan i za igranje.

Neću da se bakćem s tim mada mislim da ove stare igre verovatno nemaju te zaštite.

Pošto je Defiance na EU? ovde vidim da je oko 25€
 
Upravo sam kupio Tomb Raider Collection i to samo za 10 tf2 kljuca (a jedan key se moze kupiti za 1.7$ paypal-a) tako da me je izaslo 17$ (13 eura)

g2play cena je 20 eura i to za Tomb Raider steam key..stvarno lopovluk nema cenu...

Ako je neko zainteresovan da isto tako uradi neka ma kontaktira na pm.
 
Moguce,ali zato postoji ova tema kako bi ljudi sto jeftinije prosli.

Potrebno je imati ATI graficku,jer na nVIDIA su postojali izvesni problemi..
 
Poslednja izmena:
ljudi, ima li neko da je porucivao sa amazon.uk? interesuje me, koje su opcije placanja? trazio sam na sajtu al' sam izgleda smotan i ne mogu da nadjem :d
 
https://www.nuuvem.com.br/promo/sem...mpaign=Newsletter_2013_05_03&utm_medium=email

Evo koje su cene priblizne u dolarima

Assassin's Creed: Directors Cut ($6.50) (Tages)
Baldur's Gate: Enhanced Edition ($8.50) (Steam)
Bioshock ($4.50) (Steam)
Brothers in Arms: Road to Hill 30 ($2.50) (???)
Cold Fear ($1.00) (???)
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight ($6.50) (Origin)
Commandos 2 ($2.50) (???)
Commandos 3: Destination Berlin ($2.50) (???)
Condemned: Criminal Origins ($3.75) (???)
Deus Ex ($8.50) (???)
Doom 3: BFG Edition ($6.50) (Steam)
Dreamcast Collection ($7.50) (DRM-Free)
Fallout 3: Game of the Year Edition ($6.50) (Steam)
Farcry ($4.00) (Tages)
Heroes of Might and Magic V ($3.00) (Tages)
Hitman 2 Silent Assassin ($3.00) (???)
Hitman Blood Money ($3.00) (Steam)
Hitman Codename 47 ($3.00) (???)
Just Cause ($3.00) (Steam)
Legacy of Kain: Defiance ($2.50) (???)
Need for Speed: Ultimate Digital Collection ($10.00) (Origin, 3 separate keys)
Painkiller Pandemonium ($9.00) (???)
Prince of Persia: The Sands of Time ($2.50) (???)
Prince of Persia: The Two Thrones ($2.00) (???)
Prince of Persia: Warrior Within ($4.00) (???)
Rainbow Six Vegas 2 ($6.50) (???)
Rollercoaster Tycoon 3 Platinum ($15.00) (Tages)
Rome: Total War Gold Edition ($3.00) (???)
Sega MegaDrive Collection 1, 2, 3, 4 ($1.50 each) (???)
Sid Meier's Civilization III Complete ($2.50) (???)
Sid Meier's Civilization IV ($4.50) (???)
SimCity 4: Deluxe Edition ($6.50) (Origin)
Sonic 3D Blast ($1.50) (???)
Sonic Adventure 2 ($3.75) (Steam)
Sonic CD ($1.50) (Steam)
The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition ($6.50) (Steam)
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition ($7.50) (Steam)
The Settlers 6: Rise of an Empire ($3.75) (Tages)
The Settlers: Heritage of the Kings ($3.00) (Tages)
Thief Deadly Shadows ($4.50) (???)
Tomb Raider: Anniversary ($5.00) (???)
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter ($3.00) (Tages)
Tropico Reloaded ($2.50) (???)
 
Poslednja izmena:
Upravo sam kupio Tomb Raider Collection i to samo za 10 tf2 kljuca (a jedan key se moze kupiti za 1.7$ paypal-a) tako da me je izaslo 17$ (13 eura)

g2play cena je 20 eura i to za Tomb Raider steam key..stvarno lopovluk nema cenu...

Ako je neko zainteresovan da isto tako uradi neka ma kontaktira na pm.

Da si dan ranije pogledao, video bi Tomb Raider collection za oko 12 dolara. :) Bez reboot-a (ne znam koji si ti paket uzeo).
 
Uzeo Fallout 3: GOTY na Nuuvem-u, aktivirao se na Steam-u bez problema. Hvala na obaveštenju za akciju. Nije mi guide bio potreban, poprilično je logično sve, iako ne znam ni reč portugalskog.

Od ostalih, video sam da Cold Fear, Condemned, Rome: Total War, Rainbow Six: Vegas 2, Heroes V i NFS paket nisu za Steam. Ali sam ipak uzeo i Cold Fear, koji nije ni 1$, da vidim kako funkcioniše njihov download sistem, i da li ima engleskog jezika.
 
Sta ce mu Collection bez Reboota? :D

Zbog toga sto ima Reboot? :D Salim se, al evo ja npr imam novu, i onda mi je odgovarao taj paket bez nje. Iako, realno, 7 dolara vise za igru koja kosta 50e nije nista, tako da kome odgovara to mu je najbolji izbor. :)
 
Citiraš, a ne čitaš šta piše u citatu. Bez 2013. Na GMG.
 
Nazad
Vrh Dno