Šta je novo?

Ajd objasnite mi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dottore

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2004
Poruke
44
Poena
604
Pre dva dana sam postavio pitanje ovde "gde ima da se kupi uredjaj za plastificiranje vizitkarti u Beogradu, i da mi je hitno za kanc..."
Dodjem danas oko 12 u kanc, nema nigde mog naslova??? Ni u jednoj temi?
Znaci: gde je moja tema (oglas, thread...sta vec)
Hvala
 
😡 😡 😡 (zaboravio sam to u gornjoj poruci)
 
Obrisan je jer to nema apsolutno nikakve veze sa racunarima...
Thread zatvoren.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno