Šta je novo?

'AJD DA KONFIGURISEMO !!!

  • Začetnik teme Začetnik teme ivus
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ivus

Slavan
Učlanjen(a)
20.07.2007
Poruke
49
Poena
304
Za 7-8 meseci cu sebi moci da priustim novi comp .. sa limitom (recimo ) do nekih 2000-2500e .. nisam ni znao kako to moze biti frka.Comp bi morao da potraje bar 4-godine.Sta ce biti u decembru socket 1156 ili 1366 ??? .. sta je sa cim kompatibilno, da ne pre-platim debelo a brzi nekih 15-20% .. koliko sam se radovao toliko sam u frci da ne zase .. rem.'Aj da malo konfigurisemo u napred za neku godinu da izdrzi.Gamer sam .. iskljucivo.Tu sam jos kod mother i RAM-a.Svi predlozi su dobrodosli.
EVGA P55 Classified 200 sa Mushkin Blackline DDR3 2000MHz 7-10-8-27 4GB kit ..
case .. Termaltake VL20001W2Z,CoolerMaster Haf 932
 
A do tada, dobro razmisli o tome sto hoces da radis.
Dati ~2500e za masinu koja ti ne donosi novac je tesko bacanje tog istog novca.
Mozes da das i 5000e, to uopste ne znaci da ces se igrati u full-u naredne 4 godine.

Mnooogo pametnije:
kupi masinu za ~1000e na kojoj ces se igrati naredne ~2-3 godine (ostatak para u banku ili slamaricu), nakon toga je prodaj i dodaj za narednu konfiguraciju koju ces opet da koristis ~2-3 godine, a posle toga mozes takodje da prodas tu i da dodas ostatak para za jos jedan komp. 🙂

Pametnom raspodelom ces od 2500e dobiti 3 konfiguracije koje mogu da te sluze narednih 7-8 godina.
 
Besmislena tema i postavka zadatka.

Kupi u decembru računar za 1000€, a drugih 1000 ostavi za računar koji ćeš kupiti 2013. godine. Samo tako ćeš se igrati sledeće 4 godine od tih 2000€.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno