Šta je novo?

agresivni sajtovi

nightwish

Čuven
Učlanjen(a)
22.09.2003
Poruke
69
Poena
609
evo ovako, na nekim sajtovima tv prenosi uzivo poceli su da se pojavljuju agresivni sajtovi,znaci kad kliknem na neki prenos pocne da mi izbacuje neku stranicu na kojoj moram da instaliram neku extenziju,ja normalno necu ali ono nastavlja tako da nakraju mi totalno prekrije celi ekran i bukvalno blokira rad sve dok ne pretisnem znak windowsa i resetujem racunar.otprilike se pojavljivali ovi:
gikoliko.club open-new-windows-2%20gikoliko.club go.padsdel.com oxiemo.website kako da se oslobodim toga i kad hocu da gledam neki prenos samo da kliknem na ono malo x posle 30 sec.kao i ranije sto je bilo...i da uzivam u prenosu....
 
koristim ublock origin, ali blokirao sam ga i u google chrome-settings-popup exceptions stavio na block i na unsandboxed plugin access exceptions i kao blokira ih ali se pojavljuju drugi...
 
agresivni sajt 1.JPG
agresivni sajt 2.JPG
agresivni sajt 3.JPG
otprilike ide tako kao na prvoj slici pa kad nastavim na X posle nekoliko puta prebacuje me na sliku 2 i 3 i tu se vidi da je preko celog ekrana recimo na drugim sajtovima mi se to ne desava,znaci izgleda samo ako idem na neke tv sajtove kao da imaju neku zastitu ili sta li je????
 
nesto sam gledao i naleteo na Hostsman da li moze on da odradi ovo??
 
skini host.zip i pokreni bat fajl kao administrator ili kopiraj hosts fajl u C:\Windows\System32\drivers\etc
Hostsman je komplikovaniji za korišćenje, probaj, možda se i snađeš
 
Nazad
Vrh Dno