Šta je novo?

ADSL na karaburmi ...

ogio81

Čuven
Učlanjen(a)
22.03.2002
Poruke
86
Poena
609
... negde sam procitao da ce biti omoguceno uvodjenje ADSLa na brojevima 27**-*** posle nove godine. Da li neko zna nesto vise o tome?
 
27**-*** na staroj i radi vetj nekoliko meseci :)
Ako pitash za centralu karaburma, to su najavili za pochetak sledetje godine, nakon shto kompletno zamene dvojnike i stave opremu.
 
Ah, da i to docekamo ...
Nerviram se, hocu da platim, al nemam nikakve uslove ni za wireless ni za kablovski ... Ostalo je samo da cekam ADSL.
 
Šta reći platio sam još početkom marta
 
e blago vama sto ste dobili dvojku ispred broja. ja se jos mucim na 75 sa starom centralom i dvojnikom. :(
 
Nema to veze ima ljudi koji su dobili dvojku ali i PCM.
 
SVIMA su rekli da ce biti od sledece godine...
 
pa meni valjda nece staviti pcm, pravim racune od 3.000 pa na vise a imam i zahtev za isdn i za odvajanje od dvojnika... ima da se preselim ako me sjebu :(
 
Od pouzdanog izvora:
U proceduri je nabavka ADSL opreme iz Italije za centralu Karaburma. Ista bi trebalo da stigne do kraja maja. Instaliranje opreme će trajati 3-4 nedelje i (uz dosta sreće) početkom jula može da počne povezivanje prvih korisnika.
Uzdravlje
 
Ja sam na 2776-xxx broju (tj. moji matorci) i kada sam pitao za tehničke mogućnosti za ADSL, nasmejali su mi se u slušalicu... :D
 
Ipak je bolje u potkrovlju nego na Karaburmi. :d
 
Pa i jeste i nije :D

Nije, zato što i ovde na Dorčolu, iako je digitalna 3392-xxx centrala, nema mogućnosti za ADSL, evo sad će 15 meseci...

Bolje, zato što ima mogućnosti za SBB kablovski, koji piči za sve pare :D
 
Kod mene u ulici a i u okolkini, Partizanski put, Marijane Gregoran ljudi postavljaju kanale, kako kaže radnik za telefon i kablovsku. Ako SBB ispuni obećanje da će ovaj kraj da pokrije u junu i julu onda telekom, što se mene tiče, ne mora ništa ni da montira.
 
duskoo je napisao(la):
Od pouzdanog izvora:
U proceduri je nabavka ADSL opreme iz Italije za centralu Karaburma. Ista bi trebalo da stigne do kraja maja. Instaliranje opreme će trajati 3-4 nedelje i (uz dosta sreće) početkom jula može da počne povezivanje prvih korisnika.
Uzdravlje

Bravo tebra, informacija ti je bila previse optimisticka, slatko sam se nasmejao, a sada izvinjenje i RESPECT! Od danas Karaburma ukljucena!!! Malo da ozivimo temu.
 
Baš tako Eunet mi poslao obaveštenje, sezam još uvek ćuti
 
karaburma

Ja nisam mogao da verujem kad me je nazvala devojka iz Sezama da mi kaze da za 7-10 dana mo gu da dobijem ADSL. :cigar: mozete zamisliti moje srece. Sad samo jos da se odlucim BeotelNet ili SezamPro. Ma sta god vazno je da moze. Odo da slavim :d :bottle: :bottle: :bottle:
 
Ljudi, polako, i ja sam od Sezama takođe dobio obaveštenje da je omogućen ADSL i na Karaburmi (kao i na Dorćolu pre par nedelja), ali nema obaveštenja od EUneta i Beotela...
 
Ja sam dobio obavestenje i od BeoteLNet-a. Samo da nije neka ispala oticicu i spalicu ih sve. Ima da bude vatromet za pamcenje ako je opet neki zez.

s' postovanjem JA
 
Jedan moj prijatelj sa Karaburme je pre neki dan podneo prijavu kod Sezama i dobio odgovor da ima tehničkih mogućnosti i da dođe da potpiše ugovor. Broj je 278*
 
To nema nikakve veze ja sam potpisao ugovor kod sezama 7. marta 2005.
 
Optimistično. ;)
 
merlin je napisao(la):
Kod kog si provajdera
Sezam. Priključen na istureni stepen Karaburma, broj 275xxxx.

PS: Kada sam treći put zvao tehničku podršku da proverim kako napreduje instalacija, devojka mi reče:"Pa to je već završeno, možete doći danas da preuzmete opremu." Ništa te ne košta da proveriš. Osoblje je ljubazno i trudi se da pruži informacije, ali je praktično sve u rukama tehničkih službi Telekoma.
 
Poslednja izmena:
Prešao kod Euneta, dobio modem, sačekao jedan dan da telekom postavi opremu i sve radi, broj 771xxx
 
Nazad
Vrh Dno