Šta je novo?

ADSL modem D-LINK 360 T

Stvarno nemam pojma da li neko ima ovde u gradu, ali posto se radi o ADSL modemu za ISDN ako se ne varam tesko da bi ga neko drzao na lageru. Svejedno oni robu donose iz Nisa, naruci kod nekog pa sacekaj dan dva, a mislim da je prodavnica Pakoma na uglu Balkanske i Narodnog Fronta pa mozes i tamo da se raspitas...

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
A zasto modem kada je ruter mnogo bolja stvar.
 
Pomenuti model je i router.
 
Nazad
Vrh Dno