Šta je novo?

ADSL koji??

Ateluv

Slavan
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruke
1,441
Poena
245
Jel moze mala pomoc...

Da li neko od provider-a adsl-a nudi paket (brzina nije bitna moze i 1mbit/s) koji je ispod 1000din?? Naravno ne bih zeleo ugovor od 24m, 12m je ok u ovom slucaju.
 
Jel moze mala pomoc...

Da li neko od provider-a adsl-a nudi paket (brzina nije bitna moze i 1mbit/s) koji je ispod 1000din?? Naravno ne bih zeleo ugovor od 24m, 12m je ok u ovom slucaju.

Evo ti ovde za 1050 RSD

P.S. Potrebno preciznije definisati pitanje :-devil-::-devil-::-devil-:
 
Ovaj paket je ogranicen na 1GB potrosnje?

Pise "* U slučaju prekoračenja potrošnje, cena dodatnih započetih 200MB je 120 dinara."

Pa to je preskupo...

Bolje onda da uzme kod PTT-a "Početni 512/128 Kbps 1.050 din"
 
Poslednja izmena:
Ovaj paket je ogranicen na 1GB potrosnje?

Pise "* U slučaju prekoračenja potrošnje, cena dodatnih započetih 200MB je 120 dinara."

Pa to je preskupo...

Bolje onda da uzme kod PTT-a "Početni 512/128 Kbps 1.050 din"

Pa evo mu ovde za 120dindzi dobije jos 500mb

Kao sto rekoh, nije precizno definisao pitanje :-devil-:
 
Mislio sam da se podrazumeva da ne postoji ogranicenje u GB ;)

Znaci uslov je samo da nije ugovor vise od 12m i da je ispod 1000, brzina nije toliko bitna, posto ce se koristiti za fb :)
 
Eunet ima promociju 50% popusta za paket od 6mbit/512kbit po ceni od 946 din za nove korisnike. :) Vidi da li ti odgovara. :)

Izmena : zaboravio sam da kazem ovo da 2speed paket ima maksimalnu brzinu od 6144/512 Kb/s vikendom i radnim danima od 16h do 08h, dok u ostalim vremenskim intervalima ima brzinu 1024/256 Kb/s. Ali predpostavljam da tebi i ovo odgovara jer vecina ljudi vise koristi internet u poslepodnevnim casovima :)
 
Poslednja izmena:
Svaki novi ADSL korisnik prijavom za korišćenje paketa 2Speed 6 ostvaruje popust od 50% na prva dva mesečna računa i plaća 946 umesto 1,892 dinara.

Dakle, samo prva dva racuna su 50%
 
Pu bre, nisam ni citao sve... sacekaj malo , provajderi ce sigurno ponuditi neke promocije krajem marta-pocetkom aprila.
 
U tom slucaju, DukeLander je nasao najbolju ponudu, adsl flat tesko da ce naci jeftinije nego kod drzavne sluzbe
 
Obrni okreni sbb-ov mix paket je keva... 1500din za tv+10mbit-a... :)
 
Da ja kolko znam covek je zaboravio da ukalkulise i tih 900RSD pa onda to nije ta cifra od 1500, nego malo vise a onpet nije lose za to sto se dobije za ulozeni novac.
 
Cek , cek...zar nije 1500din tv i net zajedno?
 
Pa nije zato sam ti i rekao da nisi dobro sve sracunao, odvojeno ti je tih 900RDS od neta.
 
Ima li neka fora da se kod SBB-a uzme samo internet, TV me ne zanima u ovom slucaju? Ranije nije moglo, mozda sad moze :D
 
Najmanji ti je kod Oriona "Orion Internet LITE" 500Kbps/250 Kbps za 699 dinara pod ugovorom od 2 godine. Neogrenicen internet.
 
Ima li neka fora da se kod SBB-a uzme samo internet, TV me ne zanima u ovom slucaju? Ranije nije moglo, mozda sad moze
Ne može, neće da se odreknu tih 910 dinara za 'održavanje' :wall:
TV signal je svakako u kablu, koristili mi to il' ne, ali se "to" mora plaćati.. drugim rečima, ne mož' bez te pretplate nikako, niti će ikad moći kod njih..
 
Poslednja izmena:
Ta opcija(sa uzimanjem samo neta) jedino postoji kod Targa, tj postojace kad krenu sa radom. I naravno da ne zaboravim Ikom koji u svoje cene uracuna i ktv pretplatu i jos ubaci paytv pakete.

Evo primera kako to radi Ikom:
Flat 5(50/1 - malo im je bedan upload)+Kabl. TV(900din.) + DIGITALNA TV (svi paketi-MEGA, HBO, CINEMAX, 18+, PINK CINEMA, ARENA SPORT) (1400din.) + TEL 1(200din.) = 3,995 din
i onda to ispadne mnogo povoljnije i od SBB-a, naravno pod uslovom da vam treba paytv


Valjda ce u neko skorije vreme i adsl ponuda da se malo priblizi kablovskoj, trenutne cene su prevelike
 
Poslednja izmena:
Istekao mi ugovor kod lelekoma, ima neko neki savet sta da radim ? Pancevo u pitanju
 
Pa kakav je Verat generalno? Jel losiji nesto od telekoma?
 
Nekom' majka, nekom' maćeha. Kao i sa svakim aDSL/Kabl/WiFi provajderom u Srbiji.
 
jel ovo trenutno najjeftiniji ADSL :

MINI ADSL flat 1536/256 kb/s 990 dinara
MIDI ADSL flat 4096/512 kb/s 1.000 dinara
MAXI ADSL flat 6144/1024 kb/s 1.445 dinara


Upravo je akcija kod Beotela (za stare korisnike), razmisljam se da produzim ugovor (posot mi je ugovorna obaveza istekla), pa gledam gde je najjeftinije...

Jeste da je SBB najjeftiniji sa 10 Mb/s paketom ali nemam kod njih kablovsku pa sam ogranicen na ADSL.

Ako neko zna nesto jeftinije javite, ako ne produzavam ovaj 4Mb/s za 1000din mesecno
 
Znači ostajem kod Beotela.
I dalje Midi paket optimalno rešenje.
 
Ja sam kod ORIONa gledao 3MB/sec za 1300din mislim da od ovoga bolje nema trenutno. Pitanje je dali ti oni daju opremu kao iz opentelekom-a...?
 
Nazad
Vrh Dno