Šta je novo?

ADATA SPECTRIX D60G 8GB DDR4 3600 Mhz

Miki_

Cenjen
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
1,344
Poena
125
Da li neko ima ovu ram memoriju?
Nude mi za 4000din 2x8gb
Ja sam hteo da idem na 2x16gb ali mi se iskreno i ne daju 7000din za najefftiniji ram pored toga sto mi i ne treba toliko)
 
Da li neko ima ovu ram memoriju?
Nude mi za 4000din 2x8gb
Ja sam hteo da idem na 2x16gb ali mi se iskreno i ne daju 7000din za najefftiniji ram pored toga sto mi i ne treba toliko)

Ram nikada nije koštao manje. Moja preporuka je da svakako ideš na 2 x 16
 
@CountMike Pretpostavio sam da nije losa ali bplje da proverim. Da ne lazem privuklo me rgb osvetljenje,ali uopste mi se ne svidja sto je 16gb,bezobzira sto nije uopste malo,nego kasnije ako dodam jos sigurno necu pronaci iste modele.
@vladat1 Slazem se,32gb se za bas malo novca moze kupiti,tj da se za duze staze obezbedi racunar,ali stvarno su skupi rgb modeli,cak i kad bih kupio poseban case.
 
Pazi samo, izgleda da su jako visoki pa da ne smetaju kuleru.
 
@CountMike E ovoga sam se i ja plasio,video sam da su dosta gabaritniji,ako kupim arctic freezer A35 mozda i kaci u ram,dosta je i on veliki.
@vladat1 Kako ko!
Nismo deca ali pravimo gluposti kao da jesmo 😁
Deci se kupuju lizala koja kad olizez izadje zvaka koja je bezukusna ali se deca raduju kao da su od secera.
A rgb na racunarima nije uopste za decu,i onako su balavci postalo nezahvalni.
 
Potraži malo. ima specifikacije za kuler i za memoriju sve sa dimenzijama. Zavisi i od ploče, ako ima 4 memoriska slota, memorija ide u drugi četvrt islot ( A2 i B2) i tako izbegne konflikt sa kulerom. Ako je mini/micro/itx ploča sa 2 slota, može da bude ozbiljan problem.
 
Nazad
Vrh Dno