Šta je novo?

Acer Ferrari F-22

gsi5555

Cenjen
Učlanjen(a)
03.10.2008
Poena
170
Ima li ko iskustva sa ovim monitorom? cena mu je oko 300e kako gde. jedino sto trenutno moze da mu parira po kvalitetu je samsung T220.

OP
OP
gsi5555

gsi5555

Cenjen
Učlanjen(a)
03.10.2008
Poena
170
Posto niko nije imao nista da mi kaze povodom ovog monitora a u gadu ga nama bas na mnogo mesta da se pogleda, morao sam da ga kupim nebi li video stvarno kakav je.
Sta da vam kazem montor je perverzija. ovo mi je peti TFT i ni jedan mu do sad nije bio ni ravan. poslednji samsung 226BW je bio dobar ali ne ovako dobar. Boje su mu fenomenalne, kontrast odlican ugao gledanja sa obzirom na vrstu panela zadovoljvajuci a izgled mu je naravno za ljubitelje ferarrija da se najezis. Preporucujem ga svakom ko je spreman da da 300e za monitor od 22".
Nisam ga jos povezao na HDMI nemam kabal ali mislim da bolje od ovoga nesto i nemoze.
Jedino ga ne preporucujem ljudima koji rade u programima koji imaju tamnu podlogu AutoCAD i slicno, je ima refleksiju kad je upaljeno svetlo.
Satro je ogranicena serja ima ih samo 9000 u svetu i svaki ima posebnu plocicu pozadi. Moja je 3535/9000. I to je naravno uracunato u cenu.

Vrh Dno