Šta je novo?

acer aspire 7720z-4a1g16mi

gurabija(yu)

Slavan
Učlanjen(a)
28.05.2007
Poruke
373
Poena
319
Moj prijatelj je kupio ovaj laptop, pa me zanima posto ima instaliran linux, da li postoje driveri za XP, jer na njihovom sajtu te drivere nisam nasao. Takodje da li postoji neko uputstvo za instalaciju XP posto ovaj laptop ima sata hard disk, a nema flopy?

Hvala puno, mozda je ova tema vec bila negde.
 
Evo pokusaj ovdje
Kod:
http://www.acerpanam.com/synapse/forms/acerdrivers.cfm
a za uputstvo koristi pretragu na ovom forumu
 
Poslednja izmena:
Posto se radi o ovom laptopu, iskoristicu ovu temu da ne otvaram drugu. Naime, ne znam kako da instaliram win XP. Kada ubacim disk (original windows) i zapocnem instalaciju, izbaci mi poruku da nije nadjen hard disk i da se instalacija prekida. Na laptopu je instaliran Linux, kako da formatiram hard disk ili sta je vec potrebno da bi instalirao windows. Unapred hvala
 
Imas tri nacina da instaliras xp na ovom laptopu.
1. iskljucis sata opciju u biosu, i instaliras xp kao da poedujes obican ata hard disk
2. nabavis externi flopi, napravis flopi sata drivere y taj lap top, a kada krene instalacija xp, onda pritiskas f6 a nakon toga ubacis flopi sa driverima u externi flopi
3. sa programom nlite u navedeni xp ubacis sata drivere za taj laptop i onda instaliras normalno.... tj ja preporucujem navedeni postupak, ako ti treba pojasnjenje javi se na pm
 
Nazad
Vrh Dno