Šta je novo?

A4tech Bloody B328 vs Genius Scorpion K20

delrey

Cenjen
Učlanjen(a)
07.10.2013
Poruke
198
Poena
170
Ovako, treba mi nova tastatura za igrice. Nikako ne mogu da se odlucim izmedju ove dve. Koja je bolja? Sto se tice cena, cena him je slicna.
Ako je neko ima ili je imao, ili se razume... Bio bih zahvalan.:)
 
Apsolutno svako će ti reći da mehanička i gumena tastatura ne idu ni u istu rečenicu, da je razlika nebo i zemlja po svemu.

I sam sam razmišljao kao ti, ali sam se informisao i doneo zaključak da je 30€ bacanje para ako se uzme gumena kad za 10-20€ dobijaš dobru mehaničku.
Gumena može do ~15€, sve preko toga je bacanje para i mnogo je bolje uštedeti i kupiti mehaničku.

Naravno, odluka je na tebi.
 
Kod nas u radnji Redragon, na KP ima dobrih polovnih više opcija, sa ebay-a Ajaz i još neke...
Najbolje posetiti ovu temu, pa videti sve detalje. I šta vam više leži i izgled, numerički deo ili kompaktna itd, pa onda uzeti.
 
I ja bih uzeo Redragon onu full, ne sećam se kako se zove, ali nema visoki Enter. Niski mi baš smeta.
Lovio Qpad polovnu sa brown switchevima [emoji4]

Redragon Kala je jedina njihova full layout sa RGB osvetljenjem koju su uvozili naši. Inače imaju više tih modela u ponudi. Ja sam Kalu rezervisao i čekam uvoz sledeći jer su rasprodate. Inače bih više voleo Vara RGB model (kod nas je do sada bila samo obična Vara sa samo crvenim osvetljenjem) koji je sličan, samo što nema wrist rest.
 
Nazad
Vrh Dno