Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

nemaju svi metalne glajdere.sto se tice podesavanja,svaki taster sem profilni mogu da se podese kako ti padne na pamet,cak i kao macroi koje sam snimas.
 
pitao sam konkretno tasteri 1,n,3...i jev v7 ima metalne papucice?
 
Definitivno je onaj moj prvi primerak r7 bio od samog starta felerican. Sada mi baterija traje evo već 6 dana, i ima jos 40%. Pre bi se ispraznio za par sati.
 
da,baterije na 125hz traju podugo.500hz je druga prica,normalno.

fica:

ne,to su profilni tasteri.mislim da imaju dve verzije,jedna sa i jedna bez.
 
auu brate, a taman htedoh da kupim.Nishta izgleda da je logitech jedini realan izbor.
 
^ Može, nema razloga da ne može. Možeš da ih podesiš kako god želiš.

2im9umc.jpg
 
A što ne bi moglo...

2zjch21.jpg
 
Jel hoces da kupis bas od njega njegovog misa?
U suprotnom ne vidim sta ti znaci to sto njegov ima ili nema metalne glajdere.
 
Zanima me koju oznaku ima ovaj sa metalnim i kakav je mish generalno za fps igre tipa cs u odnosu na g400 npr.?
 
V7M je sa metalnim papučicama, logično...
 
Metalnim klizacima nista ne fali cak bolje kliza po podlozi od Razera koji ima plasticne nozice... Meni je na primer bilo sumnjivo sta ce biti sa ovi metalnim nozicam tokom upotrebe, mislim na ogrebotine, promenu boje i sl. ali do sada su i dalje ko kad sam otpakovao misa, bukvalno bez znakova koriscenja....
 
meni su za nijansu prebrzi,srecom imam control testurnu podlogu,inace bi bilo neupotrebljivo za piksel precizni stil.
 
Igram samo CS:GO i BF3 i odličan je.
 
U emmiju imaju samo v7m ?
Kao moze da se naruci...ili da jurim samo v7 ?
 
Svejedno, ja ne primećujem razliku u korišćenju između ovoga sa metalnim papučicama i prošlog sa plastičnim...
 
Ako treba nekom V5M sa metalnim klizacima neka se javi na pm garancija ful pack. Dobio g400s na poklon :D
 
Uzeo sam danas V7m. Ispod je metal, izgledom i kvalitetom izrade sam odusevljen.
Inace koliko se krece V7m u Srbiji ako moze info? Hvala.
 
Poslednja izmena:
1799 rsd :d
 
Nije skup, ja sam ga platio oko 19e.
Inace koliko je V8m bolji posto je oko 15e skuplji? I u cemu su glavne razlike?

I sta je v7ma i V8ma?
 
Poslednja izmena:
milion puta pisano,uvek to "a" znaci "activated" tj ne moras da doplacujes/lecis onaj njihov citerski sofver.prelistaj malo temu.
 
Nemam bas vremena da listam temu, hvala u s.s.
Ako nekome nije problem da objasni.
 
Kao sto je umart napisao, softver dolazi aktiviran, ne moras da dajes jos 10e da bi jednim klikom ispaljivao 3 metka:)
 
Hvala, da li mi teba uopste taj softver? I moze li na drugi nacin da se nabavi?
 
Nazad
Vrh Dno