Šta je novo?

A1 prevremeni raskid ugovora

Pozdrav ljudi!
I dalje imam problem koji sam opisivao : prvih 10-tak sekundi od uspostave poziva uopšte ne čujem sagovornika , veza puca ,užasno je loša itd.
Isključen je Volte ,nije to ,i dalje isto, menjao sam karticu i dalje isto, očigledno je do A1.
Ko zna koju žalbu po redu sam podneo 30.12. , još mi nije ni odgovoreno ni rešeno. Kad sam ih zvao, rečeno je da je ,,veća poteškoća,, u pitanju i da će biti rešeno ali ne znaju kad,nema roka.
Podneo sam žalbu Ratelu

Recite mi šta mogu da uradim? Pošto očigledno ne zanju i neće da reše problem. UO mi je do 1/2026.
Ima li ikakve nade da uspem da raskinem ugovor , pošto je nepodnošljivo i kako? A da ne platim penale i sve do kraja
Nikad ne placas i penale i sve do kraja
...
Ako si sad uzeo u najgorem slučaju možeš da platis punu cenu za paket (naravno mogu oni tebi traziti da platis i 24 meseca po punoj ceni ) ali nemaju osnova. U najgorem slučaju samo dodas cenu brnefita što si iskoristio...
Ako je pun paket 2500 a ti placas 1500
Dodas 1000 i razduzio si se....
A po opisu lici na Baznu stanicu da ima neki problem sa kofiguracijom.... Trebalo bi da te downgraduje na 3G ili 2G ako ne može na 4G. Ili možda nije ni do mreže nego do nekog modula pa se softverski gubi...
Jedino šta možeš da probaš. Pozive na 2G na 3G i drugi telefon. Čisto da se igraš... Da vidiš da nije neka kompatibilnost u pitanju. Da pokušava nešto sa tim uređajem pa kad skonta da ne radi da vrati na normalno...
 
Nazad
Vrh Dno