Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ili preko Moj A1 aplikacije vidi listing.
 
Imam jedno pitanje. 10 maja mi ističe ugovor, intarifa + telefon. Šta se dešava od 11. maja ako ne odem u poslovnicu (a ne mogu jer nemam vremena)? Da li mi oni nešto automatski produžuju ili šta?
 
Verovarno ću uzeti ili neo surf ili neo 24 travel. Mene interesuje šta se dešava i šta se naplaćuje od 11. Maja do tog dana dok ne dođem kod njih ? Produžuju mi ovo isto (iako intarifa više ne postoji), prebacuju me na pripejd ili nešto treće?

Da li će me zvati za neki popust ako im sva dugovanja platim i 11.maja zatražim da me prebace na pripejd? Uzeo bih tarifu + telefon.
 
@Blackgeorge
Trebalo bi da platiš punu cenu paketa bez popusta..ali mislim da mogu da te prebace na neki sličan paket jer "Intarifa" više nepostoji.
 
Imam jedno pitanje. 10 maja mi ističe ugovor, intarifa + telefon. Šta se dešava od 11. maja ako ne odem u poslovnicu (a ne mogu jer nemam vremena)? Da li mi oni nešto automatski produžuju ili šta?
Kao što je objašnjavano, ne ističe ti ugovor već ugovorna obaveza na osnovu koje si imao popust na ugovor koji je na neodređeno vreme.
Na https://a1.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf imaš opis svih tarifa, tebi će "A1 usluge postpaid - интарифа (2021)" koštati 1649 din mesečno, odnosno proporcionalno broju dana koliko je budeš koristio.
Neće te prebacivati na neku drugu tarifu sve dok ne reše da ugase tu tarifu, kao što su valjda 2023. ugasili neke stare tarife.
 
Je l neko skorije pokušao da izboksuje nešto za produžetak NEO NEO tarife, šta nude? Trenutno mi je nekih 1350din, i kontam da neće moći opet baš ovoliko jeftino.
 
Pitanje...

Da li mogu da raskinem UO pre vremena, dakle da isplatim dugovanja po sistemu broj preostalih meseci x mesečno zaduženje i tako okončam pretplatnički odnos?
Ili bi u tom slučaju bilo zaračunavanje nekih penala i dodatnih troškova?
 
Danas cu podneti zahtev za prebacaj u Yettel, nadam se da ce da me zovu iz A1 za neo neo za 50% :)
 
Kao što je objašnjavano, ne ističe ti ugovor već ugovorna obaveza na osnovu koje si imao popust na ugovor koji je na neodređeno vreme.
Na https://a1.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf imaš opis svih tarifa, tebi će "A1 usluge postpaid - интарифа (2021)" koštati 1649 din mesečno, odnosno proporcionalno broju dana koliko je budeš koristio.
Neće te prebacivati na neku drugu tarifu sve dok ne reše da ugase tu tarifu, kao što su valjda 2023. ugasili neke stare tarife.
Ovo je skroz OK. Neka mi onda naplate tih par dana 1649din./30, jer sam tokom ove dve godine imao oko 3.100din/30 jer sam imao i telefon uz intarifu.
Pa kad stignem - stignem.
 
Odbijen je zahtev jer je broj u UO 22.5 tek 23.5 mi je receno da mogu
 
Ukinuta je već neko vreme.
 
Yettel ima, za mts ne znam.
 
Koliko je 1gb interneta u romingu? Upravo mi se dogodilo da sam na kratko uključio mobilni internet nakon što smo prešli granicu i ušli u Hrvatsku gde mi je napravljen račun od 18.000 din i blokiran ceo broj dok se ne vratim za Srbiju! Umesto da napravim brzi viber poziv, sada moram da im platim 18.000 jer je verovatno nesto na telefonu odmah počelo da koristi net. Da li oni nude da se ovo isplati u ratama i kakva su moja prava?
 
mislim da je pisano ranije 1mb je oko 1000 din sto je apsolutno smesno i preterano skupo.... sl put kupi sim karticu u HR da se ovo vise ne bi dogadalo
 
Koliko je 1gb interneta u romingu? Upravo mi se dogodilo da sam na kratko uključio mobilni internet nakon što smo prešli granicu i ušli u Hrvatsku gde mi je napravljen račun od 18.000 din i blokiran ceo broj dok se ne vratim za Srbiju! Umesto da napravim brzi viber poziv, sada moram da im platim 18.000 jer je verovatno nesto na telefonu odmah počelo da koristi net. Da li oni nude da se ovo isplati u ratama i kakva su moja prava?
Broj ti je blokiran dok ne platis a ne dok se ne vratis u Srbiju.
 
Koliko je 1gb interneta u romingu? Upravo mi se dogodilo da sam na kratko uključio mobilni internet nakon što smo prešli granicu i ušli u Hrvatsku gde mi je napravljen račun od 18.000 din i blokiran ceo broj dok se ne vratim za Srbiju! Umesto da napravim brzi viber poziv, sada moram da im platim 18.000 jer je verovatno nesto na telefonu odmah počelo da koristi net. Da li oni nude da se ovo isplati u ratama i kakva su moja prava?
Vidi da ti izadju u susret na rate. A inače dobro dosao u klub. Ima mnogo takvih. Dobro je da je samo na 18 000 blokada...
Da nije 100 000
 
Kad se vratiš zovi korisnički servis, omogućiće ti sigurno na rate.

A to sa cenom megabajta je legalizovana pljačka.

Ja kad idem na more, čim pređem granicu gasim karticu, kupujem onu net turističku i za 15 evra me ne boli glava. Inače, imam NEONEO paket, sve neograničeno plus neki gigabajti u romingu, ali to me uopšte ne zanima da mozgam i da pratim da l sam blizu da potrošim/prekoračim itd, baš da ne bi došao u tu situaciju.

Drugar je prošle godine u izlasku pripit uključio net da pošalje poruku, nakrcali su mu nešto preko 600 evra, pa su se nešto natezali, on pretio da će da se žali i da će da ih tuži itd, oni vikali da mora da se plati, i na kraju su mu kao odobrili da umanje za 50% ali da plati u celosti u nekom roku.
 
Koja je poenta paketa sa svim neograničenim i gigabajtima u romingu ako sve gasiš kada prelaziš granicu? Jasno je napisano šta obuhvata Neo Neo (gigabajti su u regionu Zapadni Balkan), a ako treba net u pravom romingu, uplatiš neki od onih Roming Net dodataka pre nego što kreneš na put. Duže vreme sam koristio Neo Neo i koristio sam i te gigabajte za ZB, kao i Roming Net dodatke i nikada nisam imao dodatne troškove. Istina, nisam bio pripit :)
 
Koja je poenta paketa sa svim neograničenim i gigabajtima u romingu ako sve gasiš kada prelaziš granicu? Jasno je napisano šta obuhvata Neo Neo (gigabajti su u regionu Zapadni Balkan), a ako treba net u pravom romingu, uplatiš neki od onih Roming Net dodataka pre nego što kreneš na put. Duže vreme sam koristio Neo Neo i koristio sam i te gigabajte za ZB, kao i Roming Net dodatke i nikada nisam imao dodatne troškove. Istina, nisam bio pripit :)
E moj prijatelju ne znas ti kako je kad si pripit
 
Vrh Dno