Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kada sam obnovio ugovor prošle nedelje ukapiram da sam prevideo da će mi propasti 700GB neta. Od 30.sam u Sokobanji pošto nemam neta u smeštaju, koristim mobilni i ovo je katastrofa kako radi.
Pun signal na obe kartice (A1 i MTS) ali brzine katastrofa. Bukvalno sliku na viberu otvara po minut.
Ovo me podseća na periode kada u Nišu(možda je i dalje tako) kada je neki koncert sa većom gužvom mreža ne radi.
I ja sam primetio na A1. Na istom mestu u stanu, čas 80Mbps, čas 1-2. A non stop pun signal 4G+.
 
Kada sam obnovio ugovor prošle nedelje ukapiram da sam prevideo da će mi propasti 700GB neta. Od 30.sam u Sokobanji pošto nemam neta u smeštaju, koristim mobilni i ovo je katastrofa kako radi.
Pun signal na obe kartice (A1 i MTS) ali brzine katastrofa. Bukvalno sliku na viberu otvara po minut.
Ovo me podseća na periode kada u Nišu(možda je i dalje tako) kada je neki koncert sa većom gužvom mreža ne radi.
Da ne budem bezobrazan, ali rekao sam ti da se ne nadas mnogo!

Ove godine je totalni kolaps, nikada vise ljudi nije bilo... Pre 2 dana, nista nije radilo...
 
Da da, 1. Katastrofa. Iskreno meni odlično nema neta za malecku sto je dobro.
A1 net se pokazao bolje od MTS, nijanse su u pitanju oba loše rade samo MTS lošije.
Oba,pun signal 4G
 
Poslednja izmena:
kakve su ponude sada za neo surf od akvizitera itd.
Ja imam do 07.05. ponudu 802 dinara prva godina, druga 1652(redovna cena) koju sam dobio porukom da se prebacim na postpaid posto sam trenutno na prepaid povodom poskupljenja. Zbog u proteklo vreme preloseg signala, ne znam zbog cega, nikada nije bilo ovako, vidim sebe za mesec dana u Yettelu zbog popusta od 50% i vece pokrivenosti mreze, a inace bi mi odgovarao taj NEO surf paket po toj ceni.
 
Kao i mnogi, prebacio sam broj sa postpaid na prepaid (prevremeni raskid ugovora zbog poskupljenja). Koliko vremena mora da prodje da bi prabacio broj u drugu mrezu ili opet uzeo neku tarifu u A1?
 
Kao i mnogi, prebacio sam broj sa postpaid na prepaid (prevremeni raskid ugovora zbog poskupljenja). Koliko vremena mora da prodje da bi prabacio broj u drugu mrezu ili opet uzeo neku tarifu u A1?
Meni su u Yettelu rekli 90 dana kada sam hteo da prebacim iz prepaid A1 u prepaid Yettel, dok su mi neki ovde govorili 60 dana. Novu tarifu u A1 mozes uzeti bilo kada
 
Kao i mnogi, prebacio sam broj sa postpaid na prepaid (prevremeni raskid ugovora zbog poskupljenja). Koliko vremena mora da prodje da bi prabacio broj u drugu mrezu ili opet uzeo neku tarifu u A1?
Ja sam isto to uradio u A1, prešao sa postpejda na pripejd. Zahtev za prenos sam podneo malo više od mesec dana nakon toga i ništa nisu zatezali.
 
Kao i mnogi, prebacio sam broj sa postpaid na prepaid (prevremeni raskid ugovora zbog poskupljenja). Koliko vremena mora da prodje da bi prabacio broj u drugu mrezu ili opet uzeo neku tarifu u A1?
mozes odmah .... nema vise ogranicenja znam jer su mojoj mami odobrili iz a1 u yettel. takode ugovor raskinut zbog povecanja
 
Meni lično ovaj Top Plan u A1 (700 din.) trenutno sasvim odgovara, ne planiram uskoro na Postpaid osim ukoliko ne bude neka super ponuda, u šta sumnjam
 
Meni lično ovaj Top Plan u A1 (700 din.) trenutno sasvim odgovara, ne planiram uskoro na Postpaid osim ukoliko ne bude neka super ponuda, u šta sumnjam
Odgovaralo ne odgovaralo trenutno to je najjeftinije. Ili nemaj paket ili plaćaj toliko. I to ti je to. Kome trebaju minuti mora da plati...
 
Danas sam bio u A1 i potpisao ugovor pošto mi je juče istekla ugovorna obaveza u Mts-u, inače u Mts-u sam hteo da platim danas račun za april ali su mi rekli da imam uslov za prelazak u drugu mrežu ako sam platio račun za mart a on je naravno plaćen, pitali su me zašto prelazim u drugu mrežu, samo sam im ukratko rekao da imam svoje razloge zašto želim da pređem.
U A1 sam uzeo Neo Neo paket i Samsung A55 5G 256 GB, pošto je podnet zahtev danas rečeno mi je da dođem u utorak popodne u A1 poslovnicu da vidimo da li je odobren zahtev za prelazak kod njih i da preuzmem telefon, pošto već koristim A1 kućni internet rečeno mi je da ću dobiti neki vaučer za popust, kakav vaučer i o kolikom se popustu radi zaista ne znam.
 
Ako 6m pre isteka ugovora potpišem aneks na novih 24m, koliko se sećam onda ce ugovor biti na 30m ukupno. A da li neko zna koliko izlazi račun posle 24m?
Sada imam neo23 koji je oko 1900rsd, uzeo bih neo24 sa telefonom (3700din).
 
Ako 6m pre isteka ugovora potpišem aneks na novih 24m, koliko se sećam onda ce ugovor biti na 30m ukupno. A da li neko zna koliko izlazi račun posle 24m?
Sada imam neo23 koji je oko 1900rsd, uzeo bih neo24 sa telefonom (3700din).
Ja koliko znam, zakonski ne možeš da potpišeš ugovor duži od dve godine, tako da maksimalno može da važi 24m od potpisivanja aneksa. Mislim da je tako, nisam 100 posto siguran. Posle isteka ugovora, plaća se cana paketa sa telefonom.
 
Već sam tako uzimao. Pre isteka, produžim za jos 24m. Neće da ponište predhodni ugovor, vec sabiraju. Jedino ako je nesto promenjeno u međuvremenu.
 
Danas još jedno razočarenje .
Uzeo sam preko agenata prodaje koji rade sa A1 tarifu Neo surf za koju su mi ponudili da je iznos 800 kinte za prvih godinu dana a posle oko 1650 da bi danas došao račun na oko 700 kinte na moj poziv Call centar - u A1 rečeno mi je da gospoda uopšte nisu aktivirali popust!?

Ništa pisao sam i zatražio momentalni raskid i da me vrate na Pri paid gde sam i bio od 2007 godine .

Od sad samo i kod njih broj na dopunu i kraj .Smučili su mi se .
 
Da li je uspeo neko da natera A1 vidžet na androidu da zapamti podešavanje za odabrani prikaz saobraćaja? Nikada ne mogu da vidim broj preostalih minuta na vidžetu jer posle nekog vremena krene da prikazuje "net za čet".
 
Danas još jedno razočarenje .
Uzeo sam preko agenata prodaje koji rade sa A1 tarifu Neo surf za koju su mi ponudili da je iznos 800 kinte za prvih godinu dana a posle oko 1650 da bi danas došao račun na oko 700 kinte na moj poziv Call centar - u A1 rečeno mi je da gospoda uopšte nisu aktivirali popust!?

Ništa pisao sam i zatražio momentalni raskid i da me vrate na Pri paid gde sam i bio od 2007 godine .

Od sad samo i kod njih broj na dopunu i kraj .Smučili su mi se .
Tako nesto sam i ja ocekivao sa tom ponudom popusta, tako da vidim da od toga nema nista. Prepaid mega plan dok se ne odobri prelazak u yettel je jedina opcija.
 
Ljudi koliko vam dodje racun za NEO NEO paket bez uredjaja? I sta znaci stanje bez pretplate?
 
Ako kažete " stanje bez pretplate " može da ima dva osnova ili plaćate samo račun za uređaj ili pak ako niste obnovili UO
Ne placam racun za uredjaj zato sto sam uzeo paket bez uredjaja, vezan sam ugovorom na 2 godine, trenutno sam na NEO Surf paketu, a pod stanje bez pretplate mi stoji da oko 250-300 dinara, jel to mozda sto se nakupi u toku meseca recimo ako posaljem SMS za parking servis ili slicno?
 
Ne placam racun za uredjaj zato sto sam uzeo paket bez uredjaja, vezan sam ugovorom na 2 godine, trenutno sam na NEO Surf paketu, a pod stanje bez pretplate mi stoji da oko 250-300 dinara, jel to mozda sto se nakupi u toku meseca recimo ako posaljem SMS za parking servis ili slicno?
Oprostite to je se odnosi možda na stanje vašeg računa bez kada se kroz isti obračuna prteplata.
Ali bolje Vam je za svaki slučaj pozovi te 060/1234
 
Ne placam racun za uredjaj zato sto sam uzeo paket bez uredjaja, vezan sam ugovorom na 2 godine, trenutno sam na NEO Surf paketu, a pod stanje bez pretplate mi stoji da oko 250-300 dinara, jel to mozda sto se nakupi u toku meseca recimo ako posaljem SMS za parking servis ili slicno?
Upravo to, to stanje je iznos van tarifa, sms za parking, u BG karta za GSP, mesecna karta za GSP u BG ....... i taj iznos se doda na cenu tarife.
 
Ja koliko znam, zakonski ne možeš da potpišeš ugovor duži od dve godine, tako da maksimalno može da važi 24m od potpisivanja aneksa. Mislim da je tako, nisam 100 posto siguran. Posle isteka ugovora, plaća se cana paketa sa telefonom.
Ja sam potpisao ugovor sad u Aprilu, 6 meseci pre isteka ugovora i naravno uz uređaj. Ugovor se produžava za onaj broj meseci koliko se ranije potpiše. Naravno stara cena, tih 6 meseci pa zatim sa novom cenom.
 
Već sam tako uzimao. Pre isteka, produžim za jos 24m. Neće da ponište predhodni ugovor, vec sabiraju. Jedino ako je nesto promenjeno u međuvremenu.
Ja sam to isto radio u A1, potvrđujem da će UO u slučaju da je ranije obnoviš biti 24 meseca + meseci do kraja originalne UO i da će se cena paketa povećati na standardnu cenu ako si je tokom tih prvih 24 meseca plaćao sa nekim popustom.
 
Ja sam potpisao ugovor sad u Aprilu, 6 meseci pre isteka ugovora i naravno uz uređaj. Ugovor se produžava za onaj broj meseci koliko se ranije potpiše. Naravno stara cena, tih 6 meseci pa zatim sa novom cenom.
Eto ti, znači bio sam u zabludi. Ja sam negde čuo ili pročitao tu informaciju, pa sam se zato i ogradio. Mada, kad god sam u MTS-u obnavljao ugovor ranije, računali su mi 2 godine od potpisa aneksa. To je, izgleda, bila njihova dobra volja...
 
Upravo to, to stanje je iznos van tarifa, sms za parking, u BG karta za GSP, mesecna karta za GSP u BG ....... i taj iznos se doda na cenu tarife.
A nisam ovaj mesec uplacivao karte za parking a opet imam 200-250 dinara uvek pod tim stanjem bez pretplate... ne znam zasto

Jos ja placam ovaj NEO surf paket po 2000 dinara svaki mesec, nekad 2300, a na sajtu im stoji da je 1654 din mesecno pa me to malo isto zbunjuje
 
Onda ti je najbolje da uradis screnshot tih stvari i posaljes im na mail sa upitom ili ih nazovi sto ti je jos brza opcija.
 
A nisam ovaj mesec uplacivao karte za parking a opet imam 200-250 dinara uvek pod tim stanjem bez pretplate... ne znam zasto

Jos ja placam ovaj NEO surf paket po 2000 dinara svaki mesec, nekad 2300, a na sajtu im stoji da je 1654 din mesecno pa me to malo isto zbunjuje
Ako ti račun stiže na mejl možeš pogledati specifikaciju računa i tu će pisati šta plaćaš tih 200 RSD - 300 RSD..
 
Vrh Dno