Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Nacionalni minuti su minuti u svim mrezama u Srbiji, ukljucujuci i fiksnu telefoniju, m:tel je Bosna i Crna gora. Narano da sam kliknuo na "i" i nigde nisam pronasao koliko je minuta u paketu. Ako obmanjuju ljude, treba da fasuju tuzbu.
 
Uzeo neo surf.
750 dinara 😀
mada kada odem u aplikaciju i na opciju moj broj , moj paket - tu pise INTARIFA
Wtf
 
Pa da 😀 presao u A1.
Iz mts-a mi nudili zmaj 6 meseci po din posle puna cena. Neka hvala 😀
Inace u poslovnici daju taj kod, nisam ga imao
 
Jasno. U A1 neces ni tih 6 meseci po 1din videti, pre ce crci nego dati nesto starim korisnicima. Ali za nove skidaju gace i pre nego sto uhvatis za vrata
 
Mozda je najbolja varijanta tražiti da vas prebace na pripaid ili podneti zahtev za prelaz u drugu mrezu
 
Mozda je najbolja varijanta tražiti da vas prebace na pripaid ili podneti zahtev za prelaz u drugu mrezu
Ja sam tražio da predjem na pripejd i rekao da idem na drugu mrežu, aposlutno ništa nisu ponudili. 6 godina ugovora, svaki račun i pre vremena plaćen.
 
Meni decembra ističe i poslednja dva puta su uvek bile neke dobre promocije tako da sam bio zadovoljan.
Valjda ce krajem godine opet nesto iskočiti.
Trenutno imam Super moćnu tarifu, 1000GB za 1.5K
 
jel ima neka promocija za nove neo 23 tarife van ovih sa sajta a da su bez mobilnog? mami sredinom aprila istice ugovor.
 
Da li mislite da je neo surf bolja tarifa od neo travel? Dosta primamljivo zvuce ovih 23gb u roamingu. Prebacicu broj sa mts na a1 pa gledam na koju tarifu da predjem. Hvala
 
Ako putujes znaci ti roming, ako ne onda...
 
Tih 23GB u roamingu je u toku cele ugovorne obaveze.
 
Крајем јануара истекло две године уговорне обавезе. Остала још три месеца од пре 5-6 год када обновљено раније. Питам за откуп уговорне обавезе због преноса броја у мтс. За период 01.02. - 26.04.2023. пошаљу смс колико треба и уплатим. Пренесем број у мтс и крене 10.02. Стигне ми као финални рачун 01.02 - 10.02.2023. да платим. Пре тога рекли да је све отплаћено. Колико капирам покушавају тих 10 дана дупло да наплате. Има ли основе за жалбу Рателу?
 
Kontam da su ti naplatili do dana kad si podneo zahtev za otkup, i onda su ti ostali dani dok nisi presao u mts. Imao si sve vreme uslugu, to je period koji svi placamo dok cekamo prenos, bez obzira kod kog si provajdera.
 
Да, али ако су већ наплатили три месеца 01.02. - 26.04. како наплаћују додатно 10 дана коришћења унутар та три месеца? Фактурисали су позив, смс и нет и све је 0 дин али траже 1/3 претплате. Штос је што су три цела меса исплаћена због "штете" од превременог раскида уговора. Требало би или да смање штету на 10.02. - 26.04. или да не наплате тих 10 дана у фебруару.
 
Да, али ако су већ наплатили три месеца 01.02. - 26.04. како наплаћују додатно 10 дана коришћења унутар та три месеца? Фактурисали су позив, смс и нет и све је 0 дин али траже 1/3 претплате. Штос је што су три цела меса исплаћена због "штете" од превременог раскида уговора. Требало би или да смање штету на 10.02. - 26.04. или да не наплате тих 10 дана у фебруару.
Hmm jeste cudno. Najbolje da im pises pa nek zvanicno odgovore.
 
21.01.23. sam presao na A1, jel nema sanse da zaobidjem ono pravilo o 90 dana i promenim operatera pre toga?
 
Hmm jeste cudno. Najbolje da im pises pa nek zvanicno odgovore.
Звао тел и консултовали се те рекли да нема везе једно са другим и да морам да платим оба. Написао приговор Рателу па видећемо.
 
@gvlada
Kako nema veze jedno sa drugim? Sta kazu? Auh kakvi su to pilicari da covek ne veruje.
Vataju na ove fore sa njihovim obracunskim periodima pa na kraju ugovorne obaveze jedan deo u mesecu placas po punoj ceni, ili ove fore kad ti uvale promociju nekoliko meseci ranije pa posle te mesece placas po punoj ceni a sad ispada da ako i njih otkupis pa platis odjednom ni to nije dovoljno nego hoce jos.
 
@gvlada
Kako nema veze jedno sa drugim? Sta kazu? Auh kakvi su to pilicari da covek ne veruje.
Vataju na ove fore sa njihovim obracunskim periodima pa na kraju ugovorne obaveze jedan deo u mesecu placas po punoj ceni, ili ove fore kad ti uvale promociju nekoliko meseci ranije pa posle te mesece placas po punoj ceni a sad ispada da ako i njih otkupis pa platis odjednom ni to nije dovoljno nego hoce jos.
PRAVI PILIĆARI!
 
Један број сам пренео, други ћу тек.
Требао сам да продужим уговор и узмем нови тел али сам хтео да три месеца отплатим и нова обавеза буде на две године. Прво кажу може, после кад требао да потпишем стоји у уговору 27 месеци. Знате ако идете даље бришу се месеци које сте откупили, али ако остајете онда се не бришу већ сте у претплати. Фора била да 24 месеци буде промоција а онда 3 месеца да плаћам пуну цену пакета, да им дам 100е више.
Да не помињем што нису хтели волте да укључе на Ми А2, као не подржава. Прешао на мтс, одмах активирали, ради савршено. Занимљиво да после прелаза на мтс, батерија траје једно 5-6 сати дуже. Можда бољи сигнал, можда нешто друго...
 
Ovo sam i ja primetio sa trajanjem ionako krhke baterije na IP6s, kako predjoh sa mts na A1 propast.
 
Nazad
Vrh Dno