Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Nisam u toku sa desavanjima u vipu a drugarici treba nov telefon. Ima li neka varijanta da se negde pise i pokusa da dobije samsung a20e za dinar na pricu kao stari korisnik... On je uz njenu neo 3 tarifu 7000 po cenovniku...?

Huawei P30
 
Da li neko koristi VOLTE na VIP-u? Kakvi su utisci? Uzimam 1+7t Pro uz Neo30, ali je njihov uslov Samsung 10, 10+,Huawei P30 ili P30 Pro. Ne sviđa mi se nijedan od uređaja osim OnePlus. Ako je VoLTE nešto zbog čega vredi razmisliti, možda bih razmotrio opcije..
 
Uzmi telefon koji ti se sviđa. Nemoj da ti Volte bude ikakav faktor odlučivanja.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Uzmi telefon koji ti se sviđa. Nemoj da ti Volte bude ikakav faktor odlučivanja.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Bukvalno, neće osetiti razliku..
A i jel mora sa obe strane da bude podržan VoLTE da bi radio?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Uzmi telefon koji ti se sviđa. Nemoj da ti Volte bude ikakav faktor odlučivanja.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Već sam odradio online kupovinu, ali sam se setio za VoLTE. Oni određuju pravila na kom fonu daju, a na kom ne. Klasika.
Ne sviđa mi se P30 Pro, bez obzira što daju GT2 uz telefon. Ne sviđa mi se ni GT2. Uzeću TicWatch Pro 4G LTE, kad ga srede softverskia da radi na svim mrežama. Samsung Note 10+ em što ne bih dao taj novac, em krećem od čiste logike da još uvek plaćam rupu u display-u, tako da dalje u vezi Samsung ne bih išao.



Bukvalno, neće osetiti razliku..
A i jel mora sa obe strane da bude podržan VoLTE da bi radio?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Ne mora. Ti imaš VoLTE, onaj sa kim razgovaraš te čuje u HD formatu, ti njega standardno.
 
Poslednja izmena:
Danas završen tehnički prenos broja. Zvali me iz CC da potvrdim slanje aneksa(366GB pvih 12 meseci i 3+1GB svih 24 meseca) + telefon. Lik kaže šalje danas i sutra stiže pošiljka do 16h. Inače mi je objasnio agent da ukoliko uzimaš promociju 366GB nema vaučer.
 
U poslednjih nedelju dana, par osoba mi pomenulo da su me zvali, ali sam nedostupan.
U tom tretnutku niti sam koristio telefon, niti sam bio bez mreze. Veceras sam sedeo u sobi, signal pun.
Koristim Vip mrezu, telefon je Note 10+, snapdragon, dual sim.
U cemu moze da bude problem?

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
@MarkoR
To se i meni stalno (čitaj svakodnevno) dešava. U pitanju je opterećenost mreže tu gde se nalaziš, i gde dostupnost imaju prioritetni korisnici, a kako mi to nismo, mreža daje signal zauzeća odnosno nedostupnosti ...
 
Isti problem kod vipa. Stoji mi telefon pored mene i samo izbaci propušten poziv, a nije ni zazvonilo.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja koristim dual sim telefon, samsung a50 sa uključenom opcijom Dual SIM always on. U telefonu su jedna Telenor i jedna Vip kartica. Dešava mi se ponekad da imam dolazni poziv na Telenor broj a sigurno znam da me ta osoba zove na Vip. Ali i obratno. Ne sećam se kada mi se poslednji put desilo da mi stigne poruka da imam propušten poziv, sigurno su prošli meseci.
P. S. Evo sad sam proverio, na Telenor broj mi je poslednja poruka da sam imao propušten poziv stigla 03.08. ali tad sam bio u romingu pa sigurno sam skinuo preusmeranje sa Vipa i stavio na Globaltel. Dok na Vip broju nemam nijednu takvu poruku a čuvam sve poruke u zadnjih godinu ipo dana.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Najlošija VIP ponuda za novogodišnje praznike, ne pamtim da su imali slabiju. Prvih 12 meseci pun gas, posle 12 meseci truba. Baš su me razočarali.
 
Vala baš, prvi put da su za ng nekako izjednačeni svi sa ponudama, niko ne štrči.
 
Ja sam odlučio da ih promenim i da se vratim u onu tugu od mts-a. Znam da su i oni raspad, ali ovi u VIPu su stvarno jadnici. Zvali me juče kao čiste reke Srbije pa da pređem na račun on-line a oni će donirati 50 din. Pa jel oni misle da smo svi mi veverice? Mesec dana kao da daju za to, a nakon toga da više nemaju trošak za slanje računa. Samo da ušićare 50 din. a neće da spuste preplatu ni dinar već je svake godine dižu. Plus dinar nikada stabilniji i jači, cene između operatera i interneta padaju, optika se postavlja na sve strane, a oni pumpaju cene. Dok ne budu smanjili cene i unormalili na mene nek ne računaju ...
 
Колико се пре истека уговорне обавезе може најраније узети нови телефон у Випу?
 
Do sada je bilo tri meseca pre isteka UO...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Kakva je sad situacija sa Vipom, kakav je kvalitet mreze i interneta? Koristim mts i zadovoljan sam sa internetom i kvalitetom poziva.
Ali zbog promocije bih presao u vip. Dakle samo skorasnja iskustva sa kvalitetom int. i poziva.
Pozdrav svima.
 
Kakva je sad situacija sa Vipom, kakav je kvalitet mreze i interneta? Koristim mts i zadovoljan sam sa internetom i kvalitetom poziva.
Ali zbog promocije bih presao u vip. Dakle samo skorasnja iskustva sa kvalitetom int. i poziva.
Pozdrav svima.
Pa bolja ti je novogodišnja ponuda u mtsu. Zavisno od tvojih lokacija ti situacija sa internetom. Po poslednjem istraživanju najbolja mreža ti je mts. I na sve to možeš na 733 da dobiješ neku ponudu za obnovu ugovora.

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Uzmi njihovu karticu pa isprobaj na lokacijama gde se krećeš.
 
Uzmi njihovu karticu pa isprobaj na lokacijama gde se krećeš.

Radim kao kamiondzija, tako da ce mi trebati dosta vremena da ispitam temeljno mreznu pokrivenost.

Salim se , uradicu to ,ali svakako nije na odmet da cujem iskustva od korisnika.
Konkretno telefon je na moju suprugu koja se porodila i imaju promociju da je prvih 9 meseci od ugovora na 24 m, besplatno. Zato sam u iskusenju da menjam mrezu.
 
Колико се пре истека уговорне обавезе може најраније узети нови телефон у Випу?
Mislim da može čak i 6 meseci pred kraj uz neku pisanu molbu. Proveri sa call centrom

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
6 meseci pre isteka, nema potrebe za molbom. Tako je bar meni bilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može 6 meseci i doplata neka ide tipa 1500-2000.
 
Imao sam ugovor na 24 meseca bez telefona sa snizenom cenom. Prevremeno sam raskinuo ugovor 2 meseca pre isteka i oni su mi naplatili penale za ta 2 meseca sa punom cenom pretplate, a ne snizenom. Cini mi se da treba da im platim sve pretplate do kraja ugovora, a to su one sa popustom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa naravno da ce ti naplatiti poslednja dva po punoj ceni. Mogu oni i 22 po punoj ako se ti slozis ali rekao bi da neces[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako su ozbiljni ovi iz vipa, nemam reči. Uređaj je na servisu punih 35 dana, išao sam već 3x u poslovnicu. Kao pa znate, znamo da je probijen rok, imamo problema sa kurirskom službom, servis nam ne odgovara itd. A svaki dan ista priča. Kaže mi radnica, poslao je menadžer mejl servisu, zvaćemo vas u roku od sat dva i ništa. I da ih prijavim tržišnoj inspekciji, ništa neću dobiti. Lopovi prve klase, nema šta.
 
Kako su ozbiljni ovi iz vipa, nemam reči. Uređaj je na servisu punih 35 dana, išao sam već 3x u poslovnicu. Kao pa znate, znamo da je probijen rok, imamo problema sa kurirskom službom, servis nam ne odgovara itd. A svaki dan ista priča. Kaže mi radnica, poslao je menadžer mejl servisu, zvaćemo vas u roku od sat dva i ništa. I da ih prijavim tržišnoj inspekciji, ništa neću dobiti. Lopovi prve klase, nema šta.

Ako ti je u garanciji telefon imas pravo da trazis drugi telefon,ja sam tako uradio sa laptopom,jer su im kazne od 300.000 do dva miliona.
Meni su probili rok za popravku od 30 dana i isterao sam svoje.
 
Poslednja izmena:
To sam i naveo u zahtevu, jer je ovo drugi put za manje od 6 meseci da nosim uređaj kod njih, i oba puta sam tražio novi, jer pre isteka 6 meseci imam pravo na zamenu, a ne na popravku. Vade se na BG elektronik, da nemaju povratnih informacija od njih. U ponedeljak zovem inspekcije, sve moguće koje su nadležne, pa ćemo videti. Tako sam i sa win winom rešio povraćaj novca za neispravan tv, tek posle angažovanja agencije za zaštitu potrošača i tržišne inspekcije.
 
Nazad
Vrh Dno