Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Moze od skora :)

Ali eto ne moze vise od jednog broja online :) Kakva glupost da im takve tehnicke neuredjenosti odbiju korisnike :( Isto i za Vikend Net.
 
Moze od skora :)

Ali eto ne moze vise od jednog broja online :) Kakva glupost da im takve tehnicke neuredjenosti odbiju korisnike :( Isto i za Vikend Net.

Ko im samo smislja takve tehnicke mogucnosti. Gube korisnike jer ne znaju da naprave normalan sistem.
 
Da li neko zna sta im znaci na sajtu:

Plaćate gotovinom ili karticama?
Ukoliko se prilikom zakljucenja ugovora sa minimalnim periodom trajanja ugovorne obaveze od 24 meseca, odlučite za plaćanje gotovinom ili karticama, ostvarujete dodatnih 10% popusta na cenu uređaja u odabranoj tarifi.

Jel se ovo odnosi na online kupovinu, na punu cenu uredjaja ili na standardnu ponudu?
 
Poslednja izmena:
Bilo koja cena. Bitno je da li placas na rate ili odjednom.
 
Otisla majka u Vip poslovnicu u Krusevcu u ponedeljak da pita da li vazi Travel Net dodatak za Crnu Goru, tri devojke unutra, nisu sigurne, nakon neke provere kazu moze i da se izabere mtel mreza. Stigla majka u CG uopste ne moze da se izabere mtel mreza, zovem korisnicki kaze pa taj dodatak vam ne vazi za CG, ja poludeo ispricam kako je bilo, kaze podnecemo zahtev za deaktivaciju dodatka. Zovu posle sat vremena kazu zvali smo poslovnicu u Krusevcu oni kazu da niko nije dao takvu informaciju, ja onako vec besan pitam imate li vi kamere u radnji kaze imamko ali ona je mozda dosla da plati racun ili pita kad joj istice ugovor, ja sok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Situacija viđena već X puta. Na žalost. Prave te ludim i prave se ludi na keca.
 
Juče sam saznao da sam premium korisnik. Išao sam da produžim jedan ugovor 5 meseci ranije, da obradujem klince sa 2 nova telefona (ova nova akcija 1 NEO 2 telefona), trebao sam da platim 1690 obnovu ugovorne obaveze pre vremena, ali rekoše da je to za mene besplatno jer sam premium korisnik. Nit znam kako se to postaje nit u čemu je fora, samo znam da je super što to neću platiti :D

Inače imam tri ugovora kod njih, možda zato.
 
A to sto ce ti novi ugovor biti 24+5 meseci je dodatna pogodnost za Premium korisnike :)
 
mts je kul što se tiče toga, može 3 meseca ranije i nova UO je 24m, a ne 24m+3m.
 
A to sto ce ti novi ugovor biti 24+5 meseci je dodatna pogodnost za Premium korisnike :)

To me ne zanima, pošto je cela porodica u VIP-u. Mogu da uzimam telefone na ostala dva ugovora. Ja lično poslovni imam Telenor sa neograničenim razgovorima ka svima i neograničenim 4G netom, pa nemam nameru da menjam mreže i slično. Na poslu dobijam sasvim dobre fonove (Note8 imam sad), pa tri ugovora za porodicu su sasvim kul da se, na istek, ili pred istek ugovora dobije, na premium korisnika, neka dobra ponuda (prošli put sam prošao sa P9 Lite za 1 dinar iako je regularno bila doplata 4000 dinara, mada tad mi ne rekoše da sam premium nego da na mom ugovoru važe neke specijalne pogodnosti).
 
Koja fora sa vipom.Imao sam vip online 3, i kada mi je istekla uo počeli su da mi naplaćuju 590 din tu tarifu, iako u njihovom pdf cenovniku nigde nisam našao tu cenu, no dobro. Pitam ja jel može broj na pripejd, a oni kao to nije moguće, može samo da se ugasi pošto je net broj, rekoh ok. Odem u mts, podnesem zahtev da predjem na pripejd, za 5 dana broj u mts-u :) Plus sam dobio 4GB kod mts-a kao novi pripejd korisnik :D
 
To me ne zanima, pošto je cela porodica u VIP-u. Mogu da uzimam telefone na ostala dva ugovora. Ja lično poslovni imam Telenor sa neograničenim razgovorima ka svima i neograničenim 4G netom, pa nemam nameru da menjam mreže i slično. Na poslu dobijam sasvim dobre fonove (Note8 imam sad), pa tri ugovora za porodicu su sasvim kul da se, na istek, ili pred istek ugovora dobije, na premium korisnika, neka dobra ponuda (prošli put sam prošao sa P9 Lite za 1 dinar iako je regularno bila doplata 4000 dinara, mada tad mi ne rekoše da sam premium nego da na mom ugovoru važe neke specijalne pogodnosti).
Iskreno pitanje onda: cemu uopste taj broj?:) Kada vec sve imas na poslovnom, zasto nisi samo zadrzao broj na prepaidu?
 
Koja fora sa vipom.Imao sam vip online 3, i kada mi je istekla uo počeli su da mi naplaćuju 590 din tu tarifu, iako u njihovom pdf cenovniku nigde nisam našao tu cenu, no dobro. Pitam ja jel može broj na pripejd, a oni kao to nije moguće, može samo da se ugasi pošto je net broj, rekoh ok. Odem u mts, podnesem zahtev da predjem na pripejd, za 5 dana broj u mts-u :) Plus sam dobio 4GB kod mts-a kao novi pripejd korisnik :D
Moze na prepaid ...slagali te ...ja sam jedan sad prebacio na prepaid a drugi preneo...
 
Iskreno pitanje onda: cemu uopste taj broj?:) Kada vec sve imas na poslovnom, zasto nisi samo zadrzao broj na prepaidu?

Nije moj broj, ne koristim ja, samo je na moje ime (tri broja). Koriste ukucani. Imam odavno VIP pa je lako da svi budu povezani a na dva ima promocija VIP paralelni minuti u mrezi pa ih bas briga za minute svakako, plus imaju ono 3GB zauvek, osim ovog broja koji sam produzio sad. Meni sad ne treba jer imam poslovni neogranicen (ranije nije bio).
 
Nije moj broj, ne koristim ja, samo je na moje ime (tri broja). Koriste ukucani. Imam odavno VIP pa je lako da svi budu povezani a na dva ima promocija VIP paralelni minuti u mrezi pa ih bas briga za minute svakako, plus imaju ono 3GB zauvek, osim ovog broja koji sam produzio sad. Meni sad ne treba jer imam poslovni neogranicen (ranije nije bio).

U kojoj firmi radis pa ti dali note8?
 
Nije bitno za ovu temu.
 
NetGeo, valjda, tako nesto bese - uvek je plasio VIP pricom da radi u novinarstvu :p
 
Sve plasim :D

(P.S. ali nisam novinar).
 
Poslednja izmena:
Slaba promnocija za NG u VIP, očekivao sam bolje, makar sniženja za telefone iz višeg segmenta.
 
Izgleda da je VIP malkice sredio probleme sa 2G-3G rolloverom (ili sta je vec ponekad pravilo probleme sa razgovorima ako je dozvoljeno da se obe mreze koriste na telefonu).
Naime sada umesto da se vraca na 3G (nakon sto spadne na 2G u liftu recimo), telefon ostaje na 2G cak i kada nadje odlican 3G.
KOD MENE U ZGRADI! Mozda drugde nije sredjeno. Svejedno ja vracam telefon na 3G/4G-only, jer ionako svugde imam 3/4G, ali barem na jednoj lokaciji izgleda napredak.
 
Možda danas izbace nešto za 31.12. ;)
 
U ponoć će da objave da se ubuduće zovu A1 [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To neće skoro.
Inače, Mi 6 nije prošao na testu mreže, neće ga ubacivati u ponudu (naravno da nije kad nema Band 20).
 
Poslednja izmena:
Testu. Ispravio sam.
 
Koliko znam, nema MI6 ni u jednoj verziji Band 20, kao ni Mi Max 2.
 
Nazad
Vrh Dno