Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Obrni okreni,u svakom slucaju mnogo jeftiniji od konkurencije.
To je OK, i izvinjavam se sto ponavljam, ali ko nema da iskesira za S6, treba (zbog sebe i finansijkog planiranja) ozbiljno da razmisli da treba na skup telefon ili nesto potrebnije da trosi novac. Ko ima da iskesire - nema razloga da se "kreditira".
Nemojte mi prebacivati, ovo je dobronameran predlog, a ne bezobrazan ili sa neke "visine". (posto napadaju smaraci nekad :))
 
Poslednja izmena:
Ko nema da iskesira za S6 ne treba ni da kupuje. Kamoli da uzima preko kredita.
 
Ja se troumim izmedju galaxy a3, Alcatel idol 3 i huawei p8 lite, ali mislim da ce da padne huawei...
To je tacno za s6. Moj teca da pare drugaru pre neku godinu da mu donese iz inostranstva mislim s4, plati ga oko 400e. Posle nedelju dana mu ispadne, pukne ekran i morao da plati oko 20000, do tad i od tada ni jedan telefon mu nije ispadao... Tako da ne treba svako da daje sve pare koje ima za neki uredjaj, a kamoli da dize kredit....
 
Mana idola je samo 8gb memorije
 
Poslednja izmena:
Ovaj huawei mi se svidja posto ima 5" ekran, ovi imaju 4.5 galaxy, odnosno 4.7 idol. Mana ovog huawei telefona je slaba baterija i onaj njihov launcher, uopste mi se ne svidja. Launcher se lako resava, jedino ne znam za bateriju, ako moze sa umerenim koriscenjem da izdrzi od ujutru do oko 23h, odlicno!
Isto cekam da vidim da li ce biti neka nova promocija. Meni ni ova nije losa, jedino da ne bude nesto gore i da ne nestanu telefoni, posto je to dosta puta bio slucaj...
 
Mnogo se kritikuje P8lite po forumima i recenzijama.

I ja sam između Idola i lumie 735 ali čekam septembar
 
Meni se ne sviđaju ni malo. Ali shvatam i to da tebi odgovaraju. Ja sam ih jednom koristio i više nikada... :)
 
Mnogo se kritikuje P8lite po forumima i recenzijama.

I ja sam između Idola i lumie 735 ali čekam septembar


Daj link da vidim sta kritikuju, da znam... Ja sam gledao na msvet i gsmarena, utisci su vecinom pozitivni, da napomenem da ne igram igrice pa mi performanse nisu toliko bitne, ali vidim da ni tu nije los, cak je i bolji od recimo galaxy a5 koji je duplo skuplji u mojoj tarifi...
 
Stigli su danas sample-ovi Edge+ u VIP radnje, pa koga zanima da vidi...
 
Da ne otvaram celu temu za ovako prosto pitanje:

oce li #31# sa VIP postpaid mobilnog teleona koji okrece fiksni sa identifikatorom, da sakrije broj ?
 
Sto bi otkrila id kad je tim kodom "zamaskiran"?
 
znam da jeste, pitam u praksi. Imam drugaricu koja radi u MTS-u i njoj niko na mobilni sve i da oce ne moze da sakrije broj. dal je zloupotreba il ne, svejedno, pitam da li ce poziv iz vipa sa #31# da se sakrije na fiksnom telefonu .. ?
 
Svaki broj ima prioritet, tvoja drugarica ima broj ciji je prioritet podesen na veci od tvog i ne mozes da joj sakrijes broj.
 
To mi je sad jasnije. Sto se tice pitanja za fiksni .. ? zna li iko ? ne mogu da proverim, ja neam identifikator na fiksnom
 
To mi je sad jasnije. Sto se tice pitanja za fiksni .. ? zna li iko ? ne mogu da proverim, ja neam identifikator na fiksnom
Evo ja cu da ti proverim popodne kad se vratim kuci iz tazbine.
Pkrenucu sa mog vip broja moj fix i napisacu ti rezultat i znaces iz prve ruke :)
 
Hvala. Nije nikakav stalking nego neko ko je trebao da se prihvati ozbiljnog dela posla za odredjeni projekat, navodno je otisao van beograda na X dana zbog porodicnog problema, opravdanje koje sam previse puta cuo kao lazno da bi mi svaki naredni put bilo default istinito
 
Evo ja sam probao za mog druga Dzeksona.Moze prikrije se broj.evo i slikice

1137e4576988a25565031d424c39c2c5.jpg
 
Hvala. Nije nikakav stalking nego neko ko je trebao da se prihvati ozbiljnog dela posla za odredjeni projekat, navodno je otisao van beograda na X dana zbog porodicnog problema, opravdanje koje sam previse puta cuo kao lazno da bi mi svaki naredni put bilo default istinito
Evo sad sam probao kako sam ti i obecao ne prikazuje se broj pise sakriven broj.
 
hvala svima :) okrenuo sam ga, kuci je baraba, a posao i pare ce da dobije chakosutra.
 
Vip se trenutno raspada, barem u Zemunu. Prolazi svaki peti-sesti poziv, a i taj koji prodje je uzasno loseg kvaliteta, neupotrebljiv.
 
Vip se raspada odavno :) A od januara katastrofa net, gde god da sam se kretao..
 
Planiram uskoro da uzmem nov telefon u vipu na ugovor od 2 godine, pa me zanima da li vip vrsi proveru kreditnog biroa? Da li se zna da li ce biti nekih promocija od 1.9?
 
Vip se trenutno raspada, barem u Zemunu. Prolazi svaki peti-sesti poziv, a i taj koji prodje je uzasno loseg kvaliteta, neupotrebljiv.
Single-SIM ili dual-SIM telefon? (koja kartica ti je VIP, a sa koje zoves, koja je druga (da li ima brzog neta) i koji telefon?)

BTW, jesi li dobio neki odgovor za onaj problem oko merenja brzine? (sto opadne na mizerne, ali posle restarta telefona ili Flgiht off/on radi opet full speed?). Sto je kao moralo preko firme ;)

Planiram uskoro da uzmem nov telefon u vipu na ugovor od 2 godine, pa me zanima da li vip vrsi proveru kreditnog biroa? Da li se zna da li ce biti nekih promocija od 1.9?
Proverava, ako si nov korisnik.
Bice, ali pitanje je kakvih :D (ako ih ne bude, ocigledno je u pitanju neki tajni dogovor da se ne huska trziste dok se ne proda Telekom)
 
Iskreno ne verujem da ce se Telekom tako brzo prodati. A za ovu proveru im je jako glupa fora, sta da radi onaj koji ne dobija primanja na racun nego na ruke... Sto je najgore tako je i u mts, jos su to uveli za stare korisnike, zbog cega sam odlucio da promenim mrezu.
 
Ja u Borči od subote konstantan problem sa internetom.U nedelju su mi javili da je neki kvar na repetitoru i srediće do nedelje, zovem ih sinoć da potvrdim da non stop puca net.Kaže operaterka da će proveritu signal.Proveri ona i kaže da je sve u fulu a istog momenta ja na tri uređaja u stanu nemam net.Čak mi na LGu stoji upozorenje da je veza blokirana?Tek kad sam im to rekao, kao poslaće ekipu na teren.
Mislim da imaju veliki problem.
 
@alfa

Probavamo pola dana u firmi na nekoliko telefona. Jedino je moj dual. Ne radi, odnosno skoro da ne radi. Jako lose.

A za problem brzine nisu slali dopise iz firme. Tako da osim onog obavestenja nisam nista dobio iz vipa.
 
Nazad
Vrh Dno