Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

To naplacuju uz fon jer "zele", ali nije uslov da bi radio video poziv inace.
 
Ok, znam da naplacuju mislio sam svima da naplacuju ali kad si rekao da tebi ne naplacuju pomislio sam da samo naplacuju onima koji su uzeli telefone preko mts-a.
 
To je navodno i njeno objasnjenje zasto nemaju.
A ko kaze da svi moraju da imaju viber, skype....?

Ne kazem da mora svako da ima te aplikacije, ali ako realno gledamo, imati telefon sa prednjom kamerom ili smartphone uopste, a nemati neku od tih aplikacija je besmisleno.
Na dosta telefona je skype instaliran vec u startu, a plus kod druge dve aplikacije je to sto ne mora poseban acc da se pravi, vec se prijavis sa brojem telefona..
 
Ma nije bitna app to mozes da instaliras vec sto moras da pravis nalog.
Znam nije tesko ali sto ako moze preko fona?
 
Video poziv ima promneu i sa zadnjom kamerom, nije samo bas za face-fo-face. Ja najvise za to i koristim (prikaz stvari koje neko drugi treba da vidi, a ustedim vreme naspram slanje slike i cekanja da odgovori neko)

BTW: Svi brojevi su mi preko 5 godina stari (7 je "najmladji"), jos iz doba pre aktivacije tih famoznih 3G gluposti (tj. aktiviranja naplacivanja :D). Moguce je da noviji brojevi nemaju automatski, nego da barem jedan mesec mora biti aktivna 3G pretplata. (wild guess, nemam nikakve inside informacije)
Imam i jedan broj <2 godine star, ali uz njega je uzet fon kada je bio promo sa KT-om.
 
To je nova tarifa od danas.
500 min ka svima, neograniceno min ka vipu/sms/mms i 5gb neta. Cena 2700 a bez uredjaja 1700 din.
 
Evo je promocija, dobro sam osetio da se sprema. Samo nisam znao da će biti ovoliko loša:
Do 10000 dinara popusta na uređaje

Ako uzmete Smart 1000 na 2 godine, popust na telefon je 4000 din, Smart 3000 - 6000 din. A za Smart max je tek 10000 :)
Ovo je veoma bledo... I izgleda da će trajati celo leto. Promocija 15% + 20% je bila mnogo bolja.

Ova je ok ko uzima jeftin uređaj. Ko hoće skuplji uređaj, ovaj popust je smešan za razliku od ranijih. Setite se prošle godine - 40% popusta na telefon.
 
Poslednja izmena:
ubise sa popustima [emoji23]

ne znam kako ih nije sramota da ovo nazovu promocijom.
 
Tu "promociju" stalno imaju da popune izmedju pravih vreme.
 
Ovo kao da prave konkurenciju Telenor Vise kombinaciji :D
Ja se i dalje drzim 150 minuta + 3GB za 500 dinara :D (VIP Smart150 + Online 3 sa 60% popusta)
 
Vrlo zanimljiva tarifa, samo da ne ubace neke "ala vip" začkoljice :)
 
Ako se troše paralelno vip minuti i ako net ne može da se probije onda je solidno dobar paket.
 
Promo cena je cena sa popustom.
 
Takvo tarifiranje je samo za Opusteno tarifu, naravno. :)
I da znate da promene u toku ugovora nisu moguce ako uzmete ovu tarifu. Takodje prelazak sa drugih tarifa na ovu nije moguc. Samo prilikom obnove ugovora, moze da se menja na ovu tarifu ili naravno sklapanje novog ugovora.
 
Sto moze po koju hiljadu sa LTEom olako preci.

Kefalo, ne cudi me :) S5 ima iste cene kao ranije.
 
Da li će nekada i kod nas doći neka tarifa kao u nekim zemljama sa flat 4G netom?Ja hocu da uzmem tu tarifu jer je vip dao super promociju flat 4G.Steta sto su to ukinuli,a bilo je sjajno.U eri telefona i video snimaka sa sve većom rezolucijom,oni samo smanjuju megabajte u paketima.Makar neki flat od 1024 kbps...
 
U potpunosti se slazem sa naslovom koji su napisali Najbolja Vip tarifa do sada!
Lepo...

@NecaBG
Pisano je par puta o tome, pa i pretpostavke da bi cena 4G flat neta bila tipa ~100eur...
Nesto najblize tome je za sada ponuda telenora (uz telenor vise); 75GB za 1900din. Ali i to je daleko od flat :)
 
Poslednja izmena:
Konacno krstena Vip tarifa
 
U potpunosti se slazem sa naslovom koji su napisali Najbolja Vip tarifa do sada!
Lepo...

@NecaBG
Pisano je par puta o tome, pa i pretpostavke da bi cena 4G flat neta bila tipa ~100eur...
Nesto najblize tome je za sada ponuda telenora (uz telenor vise); 75GB za 1900din. Ali i to je daleko od flat :)

Sta ce nekome toliko GB za telefon? To fakticki ne moze da se potrosi, to je vise od 2GB dnevno?! Moj drug recimo uzeo u telekomu mobilni internet 50GB za 1500din, ne uspe sve da potrosi za mesec dana. Meni bi isto to bilo vise nego dovoljno za racunar, mozda bih cak i manji paket uzeo...Za telefon mislim da je 5GB i vise nego dovoljno, naravno ovo je samo moje misljenje...
 
Nazad
Vrh Dno