Šta je novo?

A sad pitannje u vezi Windowsa

  • Začetnik teme Začetnik teme Filo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Filo

Čuven
Učlanjen(a)
28.12.2001
Poruke
3,703
Poena
710
Jel ima za Win9x/ME nesto slicno Sysprep-u iz w2k?Ili bar da se dodatno instalira/skine sa weba?
Mozda i ima sysprep pod 9x ali nisam u prilici da cackam po svom compu a na tudjem necu da experimentisem pa je sigurnije da pitam.
 
'Ajte momci!Od gledanja nema selameta!😛


Ma nije moguce da niko ne zna?Ili me ignorisete?
 
jesi li pokusao da trazis u knowledge basi na majkrosoftu?
 
Eh kad moram ja sam sebi da odgovaram.
Nisam nasao nista u vezi Sysprepa bod win9x/me.
znaci postoji samo pod w2k/xp i to verzija 1.1
 
Nazad
Vrh Dno