Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ima li negde da se nadju ventilatori 92x92 za kuciste. Pozadi na kucisti ima mesto za 80x80 ili 92x92, pa rek'o veci ce biti i/ili tisi, i/ili ce davati vezi protok vazduha...
Imam ja Chieftec-ov,nov,neotpakovan poklonicu ti(kupi samo milku za moju devojku pa ce mi dozvoliti da se igram sa kompom:d :d :d)Ako te zanima baci PM.Poz.
Ja imam 2x Chiefteca i ako nemas fan kontroler ili ih ne nameravas obarati na 5-7v ne uzimaj jer su strasno bucni. Imam i 2 Plava TT i oni su tisi ali i manje duvaju.
Chieftec imas u Pinsoftu, a TT sam uzeo u MB Softu