Šta je novo?

9000 pro

  • Začetnik teme Začetnik teme sirius
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

sirius

Čuven
Učlanjen(a)
24.11.2002
Poruke
372
Poena
619
Nedavno sam kupio HIS Excalibur 900 pro 128 mb,imali je neko,neko iskustvo,bilo sta o toj kartici da vidim dali sam se zaj...o ili ne(91e)
 
Gde si je uzeo?
 
Sigurno!!! se nisi z... Ja imam GigaByta 9000Pro, radi bez greske, oc 300/300 stabilno. Taj HIS je u najmanju ruku isto oc raspolozen.
 
rade

pa zavisi zasta si uzeo karticu ......... tj. koju ce namenu imati, da li je VIVO i koristiti je za "video grebanje" ili bez njega i samo ga igrice?

ako je ovo prvo delimicno si se sje****o a u suprotnom instaliraj Catalyste 3.4 i uzivaj!!!
 
Nazad
Vrh Dno