S sirius Čuven Učlanjen(a) 24.11.2002 Poruke 372 Poena 619 19.05.2003 #1 Nedavno sam kupio HIS Excalibur 900 pro 128 mb,imali je neko,neko iskustvo,bilo sta o toj kartici da vidim dali sam se zaj...o ili ne(91e)
Nedavno sam kupio HIS Excalibur 900 pro 128 mb,imali je neko,neko iskustvo,bilo sta o toj kartici da vidim dali sam se zaj...o ili ne(91e)
OP OP S sirius Čuven Učlanjen(a) 24.11.2002 Poruke 372 Poena 619 23.05.2003 #4 Goxy je napisao(la): Gde si je uzeo? Kliknite za proširenje... Uzeo sam je novu od jednoga druga kojem je u medu vremenu stigla neka bolja pa sam ja bio prvi kojem je to rekao
Goxy je napisao(la): Gde si je uzeo? Kliknite za proširenje... Uzeo sam je novu od jednoga druga kojem je u medu vremenu stigla neka bolja pa sam ja bio prvi kojem je to rekao
deka Čuven Učlanjen(a) 19.04.2003 Poruke 931 Poena 619 25.05.2003 #5 Sigurno!!! se nisi z... Ja imam GigaByta 9000Pro, radi bez greske, oc 300/300 stabilno. Taj HIS je u najmanju ruku isto oc raspolozen.
Sigurno!!! se nisi z... Ja imam GigaByta 9000Pro, radi bez greske, oc 300/300 stabilno. Taj HIS je u najmanju ruku isto oc raspolozen.
M Mihajlo Čuven Učlanjen(a) 28.03.2003 Poruke 119 Poena 619 13.06.2003 #6 rade pa zavisi zasta si uzeo karticu ......... tj. koju ce namenu imati, da li je VIVO i koristiti je za "video grebanje" ili bez njega i samo ga igrice? ako je ovo prvo delimicno si se sje****o a u suprotnom instaliraj Catalyste 3.4 i uzivaj!!!
rade pa zavisi zasta si uzeo karticu ......... tj. koju ce namenu imati, da li je VIVO i koristiti je za "video grebanje" ili bez njega i samo ga igrice? ako je ovo prvo delimicno si se sje****o a u suprotnom instaliraj Catalyste 3.4 i uzivaj!!!