Šta je novo?

7900GS otkljucavanje

Northwood

Slavan
Učlanjen(a)
09.10.2005
Poruke
1,823
Poena
349
evo sta sam nasao na netu (a ovde nisam uspeo :) )
http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=18473
Po njihovoj prici MOGUCE je otkljucati jos pajpova na 7900GS, ali (uvek to ali) samo na nekim modelima BFG-a...po njima BFG pakuje GT chipove u GS modele i softverski ih zakljucava...treba imati srece izvuci gt chip :) Da li ovde ima neki srecnik sa GT chipom?
pa sad pitanje, da li je ovde neko pokusao isto i sa nekim drugim proizvodjacima ili samo su oni uspeli da otkljucaju BFG???


kartica mi deluje kao (vrlo) dobra kupovina, posebno zbog ovoga navedenog i (ne)uspeha 8600 xxx serije
 
ja sam probao sa Club 3d i Asus 7900gs,
bez uspeha,
ali zato sam OC-ovao obe sa volt modom,
tako da ne zalim puno
 
Nortvud bilo je to jos ranije pominjano u nekoj temi i upravo baš za te modele!!!
 
Nisam uspeo da nadjem, ako ga nadjes postavi ga...
 
To nije samo prica,vec je zaista moguce,ali u poslednje vreme nisam video ni jednu 7900GS od BFG-a koja se otkljucava. Verovatno su ukinuli tu seriju.
 
vracamo se iz mrtvih :D...ma te serije su bile verovatno fabricke greske ili kako god da ih nazovem, tako da slaba vajda da nadjes neku sa GT chipom i da 'oces...
 
Nisu bile fabricka greska. Kada se 7900GS pojavila,skoro svaka BFG kartica je mogla da se otkljuca.
 
verovatno im se nije isplatilo posebno da uzimaju GS i GT chipove, pa rekli sto da ne...da damo narodu malo vise, za manje para :D
 
E al svemu dobrom ima i kraj.
 
Nazad
Vrh Dno