Šta je novo?

710n poceo da brljavi

Caramba

Čuven
Učlanjen(a)
31.07.2003
Poruke
312
Poena
620
u poslednje vreme trepce, izgubi sliku i prikaze je za pola sekunde, bez ikakvih posledica po rad (sem ocitog).
i da, kad se dize widows monitor na svoju ruku odradi auto optimizaciju slike, sto ranije nije cinio.


+ zasto je cena ovog modela, prema itsvetu, skoro u rangu novih wide samsung monitora vece dijagonale?
je l u pitanju neki poseban kvalitet? ne kapiram
 
Neke stare cene, zaostalo po lagerima, uzeto jos u vreme kada su bile jace cene...
 
Nazad
Vrh Dno