Šta je novo?

6850 LN2 by Team Serbia Run#2

Pa gde si ti nema te nesto :) :p, ja sam letovao jel i ti imas nesto protiv lemova :), nisam bio siguran za ovp mod, a vidim da |RickY| koristi oba pa sam i ja stavio oba za svaki slucaj, mi smo prvo regularan doterali npr. do 1.8-1.9, pa posle isli do 2.05 preko ovp-a, mada mislim da mozes samo ovp-om da vozis, nego mene interesuje sta ce tebi ovp kad teras proc na 1.86? :p

Vidim da si ti lemio :)

dovoljan je ovp , zato i moje pitanje ? :D
u biosu je kraj na 1,6V ostalo se odradi sa ovp'om :)
Bolje da ste vdroop odradili. A lemove ne zelim da komentarisem za tebe su mozda OK o ukusu se neda raspravljati.
Da 1,86 i lepih 5300 :) ..... taj cpu trazi za vise a i dobice uskoro :)

Nisam mogao Djoletovu plocu da modujem na zadnjoj LN2 sesiji ipak nije moja a nije ni bilo vremena samo smo se malkice druzili ....

poz....
 
Poslednja izmena:
Vidim da si ti lemio :)

dovoljan je ovp , zato i moje pitanje ? :D
u biosu je kraj na 1,6V ostalo se odradi sa ovp'om :)
Bolje da ste vdroop odradili. A lemove ne zelim da komentarisem za tebe su mozda OK o ukusu se neda raspravljati.
Da 1,86 i lepih 5300 :) ..... taj cpu trazi za vise a i dobice uskoro :)

Nisam mogao Djoletovu plocu da modujem na zadnjoj LN2 sesiji ipak nije moja a nije ni bilo vremena samo smo se malkice druzili ....

poz....

Ako si video da sam ja lemio sto pitas, bese u proslosti si hvalio moje modove sad ne valjaju .... nebitno ono sto je bitno je da ti modovi prave ozbiljne Spi rezultate ;) poz
 
Ako si video da sam ja lemio sto pitas, bese u proslosti si hvalio moje modove sad ne valjaju .... nebitno ono sto je bitno je da ti modovi prave ozbiljne Spi rezultate ;) poz

ma lemio si ti ranije pedantnije ovo mi izgleda kao na brzinu odradjeno. Sve u svemu stvar ukusa. Glavno da sve radi i da nisi nista sprzio :)

poz...
 
pllvdimmvh8.jpg
Gde ste nasli ovaj hvatac ili kako se vec zove? Je l ima kod nas ili je od preko grane?
 
Imas u radio klubu.
 
U pitanju su pipalice, mi ih vodimo pod oznakom TH10. Imamo crnu i crvenu u asortimanu i cena je 87 dinara po komadu.

To su meni odgovorili kad sam pitao :)
 
Nazad
Vrh Dno