Šta je novo?

50% popusta

Meni 3 meseca pred istek nude 800 dinara popusta kroz aplikaciju. Izgleda posle pet i po godina to bilo to što se tiče 50%. Dosta je i trajalo. Naravno, kad budem prenosio broj krajem godine, videćemo šta će da bude.
Pisano X puta, ne zanima njih koliko smo mi dugo u toj mrezi, samo su bitni novi korisnici. Odes kod drugog operatera ili online trazis zahtev prelaz na Globaltel kada budes na isteku ugovora, cim udje u sistem, Yettel ce te zvati i nuditi 50% na bilo koju tarifu
 
Znam sve to, samo mislim da sad odkad su promenili pakete više ni to neće da nude.
 
I kod mene ista situacija, na pola ugovorne obaveze sam
 

Prilozi

  • IMG_5579.png
    IMG_5579.png
    84.2 KB · Pregleda: 19
@Matrix69
Gleda se ova gornja cena koja je precrtana i ona se deli sa 2
@mlax37 ma meni je nebitno...tacnije bitno mi je da paket ima obavezno NEOGRANICENO min/sms mada potrosim mesecno oko 30ak minuta i 20-30 sms za ceo mesec,ali ne bih da razmisljam da mi je to limitirano ikako.e zato Internet koristim puno vise.Zato cu obnoviti ponovo na ovaj MAX paket em puna 4g brzina i sada 1000gb a bilo 500gb,cena skuplje nego sto sada placam za 250d zvao sam i raspitao se kod njih direktno.A telefon necu nov svakako,zato mi stima i ovo Screenshot.png,
precrtana cena 3100 i da ne odbijam eracun izadje nekih 1550d,min/sms neograniceni a ovamo 1000gb.Cak i kad skoknem do grada ovde okolo,ima za sve od DM i slicno.Nada i tad mi sluze samo pozivi,ako treba nesto za kuci da kupim.I to je sve :)
 
Nazad
Vrh Dno