Šta je novo?

5 Budget napajanja !!! Koje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bogi600

Slavan
Učlanjen(a)
07.01.2008
Poruke
17
Poena
304
Pitanje je sledece : Koje od ovih napajanja uzeti?

1. Codegen PSU Dual 12V ATX2.0 480W
2. Gigabyte Superb GE-R460-V1
3. Cooler Master 380W RS-380-PMSP
4. LC Power LC5450 450W
5. ThermalTake TR2 420W W0062

Svako prakticno iskustvo sa nekim od ovih modela je vise nego dobrodoslo :)
 
Ako se pitas zasto ti niko ne odgovara , to je zato sto ima puuno slicnih tema ovde na forumu .
Zato lepo upotrebi search , upisi na primer napajanja
 
Za 50€ moj izbor je LC 6550GP v. 2.0... Za više para...tj 90€ ima Corsair HX520 koji rula :)
 
Ako se pitas zasto ti niko ne odgovara , to je zato sto ima puuno slicnih tema ovde na forumu .
Zato lepo upotrebi search , upisi na primer napajanja

Hvala. Pogledao sam nesto i nasao nesto sto me interesuje. Ipak je primetno (i razumljivo) da se ljudi ovde bave uglavnom nekim skupljim modelima. Zato sam postavio temu koja se bavi ovim jevtinijim modelima.
 
LC 6550GP i ne razmisljaj.
 
ja bash i nemam lepo iskustvo sa lc 6550 tako da se ja pitam ne bih ga uzimao... thermaltake bi bio moj izbor...
 
Pa i kod mene je Thermaltake u prvoj liniji izbora. Mada sam negde citao da se njihovi najevtiniji modeli nisu bash najbolje pokazali. Sa druge strane ja koristim Codegen od 400W koji je dosao sa kucistem i koji je sigurno za klasu ispod bilo kog od gore navedenih napajanja (mada sa njim nisam imao nikakvih problema). Ipak, moje napajanje je staro oko godinu i po dana i vreme je da pocnem da razmisljam cime da ga zamenim.
 
Ja bih ishao ovim redom:
1. ThermalTake TR2 420W W0062 (CWT built by)
2. Gigabyte Superb GE-R460-V1 (FSP built by)
3. LC Power LC5450 450W (Huntkey)
4. Cooler Master 380W RS-380-PMSP (Hipro)
5. Codegen PSU Dual 12V ATX2.0 480W (?)
 
Poslednja izmena:
Corsair VX450W je ubjedljivo najbolje budget napajanje.
 
Koristi search.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno