Šta je novo?

5.1 za film i igre?

cebactokpatop

Čuven
Učlanjen(a)
05.10.2003
Poruke
32
Poena
604
tema je prilicno izlizana ali trenutno na trzistu ima nekih novih modela pa reko da vidim mozda ima i nekih promena u klasi do 75-80e.
inace vec imam al atp-5 (+ audigy) i ako govorimo o slusanju muzike onda je to fantastican sistem, ali mana mu je sto nema peti centralni speaker sto se narocito oseti u filmovima i igrama. dakle sta uzeti u ovom cenovnom rangu za pomenutu namenu. da li je 251 i dalje neprikosnoveni izbor ili bi u nastaloj konstelaciji bolje pasovao neki p5800 ili x-530 ili mozda vs3151r ili mozda nesto cetvrto?
 
jel' sam ja to mozda pitao na pogresnom mestu, pa bas niko da nema neku smislenu sugestiju?
 
Bogami, danas sam cuo 251 i deluje mi kao sjajan izbor...
 
ma 251 je sigurno dobar ali za film bi ipak bilo bolje nesto sa centralnim jacim od ostalih satelita. zapravo kako na 251 zvuce filmovi? ako rade super onda nemam sta da lomim glavu oko ostalih.

da li zna neko gde ima da se uzme 251 povoljno.
 
Poslednja izmena:
Ja imam 2.5.1 i veoma zadovoljan sam kako me služi i sa igrama i sa DVD filmovima (a zaista ih gledam dosta). Mislim da nije velika frka da ih nađeš.
 
Ima ih za 75 koliko sam ja nashao i koliko se ja secam ;)
 
hajd' kad kazete da su dobri i za dvd onda njih da trazim. hvala na savetima.
 
Ja ovih dana takodje treba da pazarim neki 5.1 sistem i koliko sam do sada skontao 251 je definitivno najbolja kupovina. Znachi svestan sam toga da nisu ne znam ni ja kakvi ali da ce za mp3, filmove i igre biti ok.
 
Genghis Khan je napisao(la):
Ja ovih dana takodje treba da pazarim neki 5.1 sistem i koliko sam do sada skontao 251 je definitivno najbolja kupovina. Znachi svestan sam toga da nisu ne znam ni ja kakvi ali da ce za mp3, filmove i igre biti ok.

...naročito ako imaš minimum, minimuma Live 5.1 karticu, mada mislim da je sada glupo uzimati bilo šta ispod Audigyja 2 koji je manje od 50 evra.
 
Nazad
Vrh Dno