- Učlanjen(a)
- 20.05.2008
- Poruke
- 5,237
- Poena
- 555
Pozdrav, koliko vidim Nintendo 3DS igre na neweggu su vise nego duplo jeftinije nego kod nas. Moze li se odatle naruciti i koliko kosta shipping?
Konkretno iz nekog razloga Mario Kart 7 i Zelda - Ocarina of Time imaju neki popust od 10 dolara pa kostaju samo 30 dolara sto bih da iskoristim.
Konkretno iz nekog razloga Mario Kart 7 i Zelda - Ocarina of Time imaju neki popust od 10 dolara pa kostaju samo 30 dolara sto bih da iskoristim.