Na koj patch mislis? Ako je u pitanju 3.3.0 mogu da ti posaljem na mail (2,66MB). Poz :boom:notax je napisao(la):A koliki je patch za 2001SE koji se stavlja da li zbog XP-a ili zbog ATI-ja, ne secam se, ali treba mi, a ne mogu da ga nadjem. Ako nije veliko moze i na mail.
Sve patcheve imas ovde i za 2001 i za 2003-jku http://www.futuremark.com/download/notax je napisao(la):A koliki je patch za 2001SE koji se stavlja da li zbog XP-a ili zbog ATI-ja, ne secam se, ali treba mi, a ne mogu da ga nadjem. Ako nije veliko moze i na mail.
Twi$teR je napisao(la):...
Na koj patch mislis? Ako je u pitanju 3.3.0 mogu da ti posaljem na mail (2,66MB). Poz :boom:
Kokos je napisao(la):...
Sve patcheve imas ovde i za 2001 i za 2003-jku http://www.futuremark.com/download/
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari