Šta je novo?

3818848 ?

Nemaju pojma :(

Nisu mogli ni da mi kazu na osnovu cega je bilo zaduzenje...

Sinoc je listing postao dostupan , pa sam sam video.

Nisam pronasao podatak da li je 8848 broj od nekog VAS servisa.

Moj broj je na pripejdu i nije u aktivnoj upotrebi , stoji u starom telefonu.
Nema internet konekcije.
Nikakve poruke nisu stizale niti sam slao SMS.

Videcemo da li @Yettel Srbija ima neki precizniji odgovor...
 
Bilo to isto i kod mene na aktivnom pripejd broju, u maju mesecu. Tražio da ispitaju i podneo reklamaciju.

Stornirali , vratili kredit, ali nisu dali nikakvo objašnjenje kako je moguće da sistem pokaže nepostojeću uslugu.
 
Ja nadjoh nesto vezano za ovaj broj 8848..link , link2
(google translate)

"СМС који може да направи разлику између живота и смрти: 8848
Здравље је дар који желимо сваком детету. Кад га нема, боримо се да га добије. Ваше саосећање и великодушност су фундаментални у овој текућој кампањи против болести које спречавају децу да уживају у игри и магији детињства.
Кроз акцију Желим да помогнемо, пружамо руку помоћи деци када су им потребне консултације, лекарски прегледи, операције, трансплантације, опоравак уз накнаду у клиникама у земљи и иностранству.
Можете нам помоћи тако што ћете донирати 2 евра СМС-ом на број 8848*
На овај начин храните фонд солидарности кампање Желим да помогнем,
из којих финансијски подржавамо медицинске случајеве које видите на ТВ станицама Интацт Медиа Гроуп, на Фејсбуку или их уопште не видите.
СМС број 8848 кампањи Желим да помогнем дају мобилни оператери Телеком Романиа Мобиле, Водафоне Романиа, Оранге и Диги Мобил.
Помозите нам помозите!"

Ne znam jel to, cisto kao info.
 
Ne bih reko da je ovo, posto su njemu skinuli nepunih 7 dinara i plus je nasa +381 numeracija.
 
Poslao sam reklamaciju na

Videcemo da li ce i sta da odgovore....

@Intuite

Da li je isti broj ?

Primetila je i jedna rodjaka u dva navrata , ali nije pisala reklamaciju , a u poslovnici
joj nisu nista konkretno odgovorili o_O . Nije znala da mi kaze detalje.
Moracu da proverim da li je isti broj ( 3818848 )
 
Isti broj, isto nisu operateri Kol centra (ni posle konsultacija) umeli da daju detalje i objašnjenje.

1688805276175.png
 
Pada mi na pamet da niste kupovali kart za prevoz u Beogradu smsom i bili kontroisani od strane Belih onim verifikacionim sms?
 
Odgovor Yettel podrske ( na reklamaciju ) :

Poštovani _ _ _

Usled nenamernog propusta, u računu za jun obračunata Vam je odlazna SMS poruka ka broju 8848. Izvinjavamo se zbog navedenog.
Vaš prigovor pod DB---23 smo usvojili i prosledili nalog za korekciju u iznosu od 6,9 dinara sa porezom.

Drago nam je da smo imali priliku da navedeni propust ispravimo i zahvaljujemo se na poverenju koje nam ukazujete.

Srdačan pozdrav,
Yettel d.o.o.
Služba za naprednu podršku korisnicima
 
Problem je sto ne govore koji je to servis i kako su pare skinute sa racuna, jer ovo ispada da ko vidi i zali se njemu ce da vrate pare a ko ne primeti njemu nece i nastavice idalje da mu skidaju na sitno. i na kvarno.
 
imam i ja isti slucaj na jednom broju sad video na listingu. 2 sms ka 8848.
 
Idem ja pre neki dan da pročitam listing, jer mi je bilo dosadno (da znam, glup razlog, ali ništa nisam imao raditi pa da proverim listing za svaki slučaj) i ja klizim na početak listinga i piše broj 8848 naplaćeno 0,00 dinara. Čiji je broj 8848 i kako da se odjavim?
 
Kraduckanje...
 
Nazad
Vrh Dno