- Učlanjen(a)
- 15.12.2001
- Poruke
- 2,022
- Poena
- 679
Ovako,posto sam imao problem pri pokretanju igre halo sa 3.6 catalystima,instalirao sam 3.7 i novi control panel
od tada ne mogu u meniju displays da chekiram deo za tv iako je tv povezan sa kompjuterom,i to je u 3.6 besprekorno radilo
sad me zanima kako to da reshim i shta je uzrok tome ?
isto tako instalacijom 3.7 drivera pojavio se jos jedan monitor u device menageru
od tada ne mogu u meniju displays da chekiram deo za tv iako je tv povezan sa kompjuterom,i to je u 3.6 besprekorno radilo
sad me zanima kako to da reshim i shta je uzrok tome ?
isto tako instalacijom 3.7 drivera pojavio se jos jedan monitor u device menageru