Šta je novo?

2d kartica za divX i photo???

cheda13

Čuven
Učlanjen(a)
17.12.2001
Poruke
92
Poena
609
Treba da preporucim drugu neku karticu koja ima odlicnu 2d sliku i lepo prikazuje divX filmove, 3d je u drugom planu. Cena je vrlo ogranicena - oko 150dem. Ne znam da li je bolje da ipak uzme neku inno gfII mx-400 ili naku malo stariju - ati ili matrox( koje blistaju u 2d). Samo novo dolazi u obzir.

Thankx!!
 
Pa sam si i dao odgovor: Ati i Matrox blistaju u 2D !:D
Samo pretrazi cenovnike i vidi sta se uklapa u cenu.Verovatno Ati,jer ima jeftinijih modela,tesko da ces negde naci novu Matrox 200,a 450 je valjda oko 200-250 DM.
 
ATI

Za te primene ti je ATI Expert 2000 savrsen. A razne inno-e i eagle-ove covek moze da preporuci samo najgorem neprijatelju.
 
Polovna (ako je to opcija) VoDoo3 3000 + TV-out

Oko 80-100 DM, kako se snadjes.
 
Dobro notax kaze. Jos samo imaj u vidu da je 2D maltene jednako brz na svim karticama (valjda su dosli do kraja), a i da mnogo zavisi od monitora na kome se sve to gleda.
 
Skoro je jedan tip na oglasima ( ali news-u) prodavao Matrox-a g200 za nekih 50-tak maraka, to bi bio savrsen izbor za te pare, ili ako ne nadjes onda neki ati definitivno, a i sam si sebi odgovorio, valjda je lakse kad to vecina potvrdi ;)
 
Sve je već uglavnom rečeno, a ja ću to da rezimiram.

Novo: Ati Expert, ako ih još imaju u ponudi.

Polovno:

jeftinije rešenje: G200 ( ~30-50DM )

skuplji i naravno bolje: G400/G450 ( ~150-200DM )
 
magick je napisao(la):
Sve je već uglavnom rečeno, a ja ću to da rezimiram.

Novo: Ati Expert, ako ih još imaju u ponudi.

Polovno:

jeftinije rešenje: G200 ( ~30-50DM )

skuplji i naravno bolje: G400/G450 ( ~150-200DM )

hmm... gde ima G450 za 200DM?
Treba mi bas:)
 
omnik je napisao(la):
hmm... gde ima G450 za 200DM?
Treba mi bas:)
Ima, ima, samo treba da se malo iscimaš i čekaš priliku. Pojavi se tu i tamo na oglasima. Pa nov G450 je 250-270DM, zašto onda polovan ne bi bio oko 200?
 
magick je napisao(la):
Ima, ima, samo treba da se malo iscimaš i čekaš priliku. Pojavi se tu i tamo na oglasima. Pa nov G450 je 250-270DM, zašto onda polovan ne bi bio oko 200?


Toliko para za sta? Pa, bolje uzeti ATI LE, ako ga pronadjete.
Nov bi trebao da je 210 DM.
 
josh jedan glas za matrox g200 :)
kartica je genijalna ako necesh da pikash nove igre.
slika na mom MSI gf2 MX je djubre u poredjenju sa g200. Toliko sto se tice gf kartica oko 150 DM.
 
notax je napisao(la):
Toliko para za sta? Pa, bolje uzeti ATI LE, ako ga pronadjete.
Nov bi trebao da je 210 DM.
Toliko para za konfor gledanja DVD i DivX filmova na veklikom ekranu, tj TV-u. VE ni nema TV-out, a kamo li ono čudo od DualHead tehnologije: pustiš devojci film a ti sediš na internetu ili radiš nešto svoje. :D
 
magick je napisao(la):
Toliko para za konfor gledanja DVD i DivX filmova na veklikom ekranu, tj TV-u. VE ni nema TV-out, a kamo li ono čudo od DualHead tehnologije: pustiš devojci film a ti sediš na internetu ili radiš nešto svoje. :D

LE nema TV-out. Bar mislim da nema. VE niko nije spominjao.
Ako neko tako nesto radi sa devojkom, chudo da uopshte ima devojku.
 
Mislim da je najbolje pazariti ATI Expert Pro 2000 + TV-out.
Kartica je nova 100-115 DM.
 
notax je napisao(la):
LE nema TV-out. Bar mislim da nema. VE niko nije spominjao.
Ako neko tako nesto radi sa devojkom, chudo da uopshte ima devojku.
Da, pardon, lapsus.

P.S. Ti baš imaš nešto protiv mene, aaa?
 
magick je napisao(la):
Da, pardon, lapsus.

P.S. Ti baš imaš nešto protiv mene, aaa?

Zasto mislis da imam nesto protiv tebe?
Chak mi se chini da sam te podrzao u nekim diskusijama, ali nazalost ne pamtim u kojoj. Ali, znam da je bilo.
A ovo za devojku je uopsten komentar, a ne licni, znaci odnosi
se na sve one koji devojci pustaju film, a oni se zezaju na kompjuteru.
 
notax je napisao(la):
Zasto mislis da imam nesto protiv tebe?
Chak mi se chini da sam te podrzao u nekim diskusijama, ali nazalost ne pamtim u kojoj. Ali, znam da je bilo.
A ovo za devojku je uopsten komentar, a ne licni, znaci odnosi
se na sve one koji devojci pustaju film, a oni se zezaju na kompjuteru.
e i ti ga notax pretera. Zamisli dodje ti devojka i kaze maco ocemo malo cile-mile :D Ti ok, mislim ono fala bogu boom , a ona kroz 5 minuta ,maco ,jel moze drugi krug........................... e burazeru kad dodje do 5-og kruga, ja joj nadjem drugu zanimaciju i pustim film :D :D :D
Mora bre da sachuvam srchku :D
 
austin je napisao(la):
Mora bre da sachuvam srchku :D
Da vidis , interesantno razmisljanje, mada je i neki xxx divx tada preporucljiv, cisto da ako moze da se pokupi neka nova fora :D
 
austin je napisao(la):
e i ti ga notax pretera. Zamisli dodje ti devojka i kaze maco ocemo malo cile-mile :D Ti ok, mislim ono fala bogu boom , a ona kroz 5 minuta ,maco ,jel moze drugi krug........................... e burazeru kad dodje do 5-og kruga, ja joj nadjem drugu zanimaciju i pustim film :D :D :D
Mora bre da sachuvam srchku :D

Kroz 5 minuta? Ko zecevi? He.
Mora da si ti bas mladjahan momak.
 
notax je napisao(la):
Kroz 5 minuta? Ko zecevi? He.
Mora da si ti bas mladjahan momak.

BRE! Mislio sam na 5 minuta pauze ! :D :D (D)
 
Seksualni manijaci, tema je bila kartica za 2d, divx i photo, cisto da Vas podsetim. :D:D Chedo sine eno ti u oglasima Matrox G450 DH za 150 demona, gde ces bolju kupovinu. :)
 
Aca je napisao(la):
Seksualni manijaci, tema je bila kartica za 2d, divx i photo, cisto da Vas podsetim. :D:D Chedo sine eno ti u oglasima Matrox G450 DH za 150 demona, gde ces bolju kupovinu. :)

Ja bih je uzeo, ali pod uslovom da mi CMR2 radi u 1024x768x32 savrseno, bez seckanja. :D:D
 
notax je napisao(la):
Ja bih je uzeo, ali pod uslovom da mi CMR2 radi u 1024x768x32 savrseno, bez seckanja. :D:D
Pa sa tom kartom bi trebalo super da radi na tvojoj masini, samo izvadi tu nvidiju :)
 
notax je napisao(la):
Ja bih je uzeo, ali pod uslovom da mi CMR2 radi u 1024x768x32 savrseno, bez seckanja. :D:D
Ma slobodno je uzmi, promeniće ti život ili bar vidike. :D
 
notax je napisao(la):
Ja bih je uzeo, ali pod uslovom da mi CMR2 radi u 1024x768x32 savrseno, bez seckanja. :D:D

Ti se pokrij usima sa tim nesretnim Eaglom i ne javljaj se na ovakve diskusije gde se vodi rec o pravim video karticama. ;)
 
Aca je napisao(la):
Ti se pokrij usima sa tim nesretnim Eaglom i ne javljaj se na ovakve diskusije gde se vodi rec o pravim video karticama. ;)

E, stvarno si totalno bezosecajan.
To je otprilike kao da se medju klince u dvoristu koji se igraju sa malim auticima, doveze njihov bogati vrshnjak sa limuzinom od 12 metara sa vozacem, i kaze : "Gde ste drustvo, eto i mene.
Kakav je ovaj, ha?"
 
No, no, nisam ja bezosecajan, samo ovde ima mnogo ljudi sa dobrim karticama, pa taj tvoj primer treba da izgleda suprotno. :p
 
Nazad
Vrh Dno