110€ za tri godine star monitor dijagonale 20" jedino lud čovek može platiti. ,)Imaš i polovnjaka u oglasima - 206BW
110€ za tri godine star monitor dijagonale 20" jedino lud čovek može platiti. ,)
pa, nije uopshte neka vizuelna razlika izmedju 21.6 i 22 (nesam vid'o da se pravi u 21.5)
razlika je ogromna i ja svima preporucujem 16:10. 16:9 22" je suvise nizak za moj ukus.
mislio sam iskljuchivo na dijagonalu, ne na format. to je stvar ukusa, a dijagonala sama, u 0.4 incha je neprimetna velichina.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari