- Učlanjen(a)
- 13.09.2004
- Poruke
- 2,451
- Poena
- 380
Ćaletu crk'o stari LCD posle eto 5 godina, i oće isti takav novi. Kaže mnogo mu lakše da čita tekst u tom formatu nego na "wide" ekranu, i potpuno je u pravu...
Ima li gde da se kupi LCD 19" 1280x1024, al' da ga zaista ima, ne samo u cenovniku? Po mogućnosti da ima i DVI konekciju.
Ima li gde da se kupi LCD 19" 1280x1024, al' da ga zaista ima, ne samo u cenovniku? Po mogućnosti da ima i DVI konekciju.