Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
vrlo se isplati! ja sam imao taj monitor i prezadovoljan sam bio, prodao sam ga kad sam prelazio na notebook, sjajne boje, geometrija, pure flat. .... Ja sam ga prodao za 150evra.
ako te ne mrzi reci mi ko ti ga prodaje, mozda je to moj kupac