Šta je novo?

109 P professional PHILIPS

  • Začetnik teme Začetnik teme proki
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

proki

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
703
Poena
619
Koliko se isplati da doplatim :wave; za ovaj PHILIPS i da dam IBM G 74
 
vrlo se isplati! ja sam imao taj monitor i prezadovoljan sam bio, prodao sam ga kad sam prelazio na notebook, sjajne boje, geometrija, pure flat. .... Ja sam ga prodao za 150evra.
ako te ne mrzi reci mi ko ti ga prodaje, mozda je to moj kupac
 
ako te ne mrzi reci mi ko ti ga prodaje, mozda je to moj kup

Pa neznam koliko ti znaci ali Miroslav je u pitanju ANSWER me if is know name
 
Nazad
Vrh Dno