Šta je novo?

1 Gb Ddr

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poruke
17,253
Poena
1,180
Posto vidim da od AM2 nema vajde za sad... Je l' i dalje PQI najbolji od tih jeftinijih memorija?
 
Zato sto ne mogu da nadjem plocu koja ispunjava sve zahteve, a otezavajuca okolnost je da sam vec desetak dana bez desktop masine i ne mogu vise da cekam, moram nesto da sklopim.
 
Vojkan je napisao(la):
...vec desetak dana bez desktop masine i ne mogu vise da cekam, moram nesto da sklopim.
Čovek krizira! :d
Navučeni Hardveraš! :D
:wave:
 
ma nije to, nego mi je gomila muzike i filmova na tom hardu, tv, pes5... :) A i komponente su mi svuda po sobi pa da to pospremim malo :)
 
PQI 1GB DDR meni lepo sljaka
jes' da sam se navikao da memorija ima hladnjake (pre sam imao Geil Blue) al' moram da priznam da nemam zamerki na ovu sadasnju (i,da,ne bavim se klokovanjem nesto, nemam potrebe za tako necim)
 
Evo ga taj PQI kod mene u sobi(sa svojim "manjim" kolegom),cuci,cuti i ceka novog vlasnika :) .
 
najtoplija preporuka:

Ako nadjes kingston module gde na kutijici pise Assy in USA

imam u masini 2x512 i prezadovioljan sam

klokuju se do 250 3,4,4,8 (2,8V) a nd 200 rade na 2,3,3,6 terao sam i na 2,2,2,5 ali tripujem da nesto nije stabilno a necu da dizem voltazu pa da se igram
 
smarac je napisao(la):
klokuju se do 250 3,4,4,8 (2,8V) a nd 200 rade na 2,3,3,6 terao sam i na 2,2,2,5 ali tripujem da nesto nije stabilno a necu da dizem voltazu pa da se igram

He, he moj Kingston modul od GB radi na 250 2.5-3-3-8 na 2.9V :-devil-:
 
Nazad
Vrh Dno